Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lefeküdtem apukám legjobb...

Lefeküdtem apukám legjobb barátjával, aki egyben a szomszédunk is. Mi lesz ha kiderül? Félek ha kiderül akkor kitagadnak örökre.

Figyelt kérdés

Apukám legjobb barátja a szomszédunk.Néha a család is összeszokott járni,a felesége és a gyerekei is.Nem tudom már hogyan szállhatnék ebből ki?Már fél éve tart ez a viszony köztünk.Elmondjam vagy maradjon titokban és szakítsam meg vele a kapcsolatot?Nem tudom mit tegyek!?Ha ez kiderül,akkor vége mindennek.Ha megtudják a szüleim akkor végem,a feleségéről nem is beszélve.


20/L


2014. aug. 25. 10:26
1 2
 1/13 anonim válasza:
74%
Hát már ne haragudj, de én ezt gusztustalannak tartom... De mindenesetre, próbálj meg előbb vele beszélni erről. Ugye nem akarod hogy ennél jobban tönkre menjen a legjobb barátságuk, a férfi házassága is?
2014. aug. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
Szakits a pasival. Ne sertodj meg de nem ertem mi visz ra egy ilyen fiatalt arra hogy osszejojjon a csalados szomszed pasival? Na mindegy van bor a kepeteken a pasival egyutt.
2014. aug. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

ma 10:29


Nem tudom mi,vonzónak találtam,találom,meg ő is engem.Tudom nem szép amit teszek.

2014. aug. 25. 10:31
 4/13 anonim ***** válasza:
97%

Erre egyetlen épeszű megoldás van:

Megmondod a pasinak, hogy vége, soha többé nem akarsz vele szexuális kapcsolatot, ha lehet beszélni se nagyon és megmondod neki azt is, hogy mindkettőtöknek az az érdeke, hogy titokban maradjon, hogy volt közöttetek valami.

Ha nem ezt teszed, vagy ha kiderül, akkor neked megromlik a viszonyod a családoddal, lehet, hogy kitagadnak, ahogyan írtad, a pasinak meg tönkremegy a házassága.

Jó nagy hülyeséget csináltál, most már csak reménykedhetsz, hogy nem derül ki ez az egész.

2014. aug. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%
Te is érzed, hogy tilosban jársz. Nem azzal van baj, hogy az apád barátja, hanem, hogy egy családot tesztek tönkre. Megéri?
2014. aug. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
6%
Szerelmes is vagy belé, vagy csak testi kielégülésről szól ez az egész? Ha csak testi a dolog, akkor nem csináltál semmi rosszat, de azért beszéld meg a partnereddel, hogy ne mondjátok el senkinek.
2014. aug. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy ennyi volt, ugyanis eléggé súlyos következményekkel járhat ha ez kiderül. Szerintem hatalmasat bukhattok, és több ember is sérülhet ha tudomást szerez erről bárki is. Addig szállj ki, míg nem késő!
2014. aug. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem zárd le ezt a kapcsolatot és keress egy normális férfit. Többet érsz annál mint hogy egy nős férfi használjon amikor épp nincs útban az asszony. A lebukás elég kínos lenne, gondolom a pasinak is, ezért remélhetőleg nem fogja megtudni senki.

Az elmondást részedről nem is értem... mindenki egy nagy k××××nak tartana aki "szegény" férjet elcsábította. A pasi nem hagyná el érted az asszonyt (ha akarta volna már megtette volna), neked ebből csak hátrányod származna.

2014. aug. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%

Wász? Meghúzott a szomszéd Jancsi, akinek felesége és gyereke van?

Hát, aranyom, RESPECT! :D

2014. aug. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én ugyanebbe a helyzetbe kerültem bele 19 évesen.

Maradjon titokban, és mielőbb szakítsd meg vele ezt a kapcsolatot, és tartsd is magad ahhoz.

Te hogy bírnád ki, ha a szüleid és a feleség is megtudná, és ott élsz még néhány évig, hogy tudnál a szemükbe nézni?

2014. aug. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!