Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyszerűen nem értem miért...

Egyszerűen nem értem miért ilyen? Talán nem szeret eléggé?

Figyelt kérdés
Már 2éve vagyunk együtt...Felhoztam az összeköltözés gondolatát, hisz' miért ne lenne jó együtt is élni, mert komoly a kapcsolatunk..de megrendültem, amikor azt mondta, hogy most nem és ő egyetem alatt nem hajlandó semmi ilyesmire, sőt legfeljebb talán mesterképzés után, de még akkorsem biztos, hogy elhagyná a szülőiházat...Nem is azon rendültem meg, hogy nem holnap keresünk albérletet, hanem azon, hogy se mesterképzés alatt, se utána, nem akar elszakadni a "kedves" anyós szoknyájától..mire elvégzi a mesterképzést ő 28éves lesz, ha nem csúszik...addigra én 27..és én 27évesen már a kapcsolatunk más szintjén szeretnék tartani, pl. egy picúrnál..folyton azon jár a fejem, hogy nem hisz a kapcsolatunk jövőjében...
2010. jan. 16. 21:13
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Először tudni kellene, h most mennyi idősek vagytok, és hol tart a sulijával... Az oké, h 27 éves leszel, de hány év múlva? Úgy sokkal könnyebb lenne vmi bölcset írni.
2010. jan. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem felelősen gondolkodik.Nincs jövedelmetek,amiből fizetnétek az albérletet,és meg is tudnátok élni.Ha egyetem mellett dolgoznátok,akkor az a tanulás rovására mehetne.És semmiképpen nem lenne okos dolog,még egy picur is.

Az viszont már nem feltétlenül jó,hogy később is az anyukájával akar lakni,legfeljebb akkor,ha ott van külön hely a családnak.

2010. jan. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire nem szabad erőltetni egy pasit az összeköltözésre, az, hogy picurt szeretnél ne legyen cél. Az "csak" gyümölcse a kapcsolatotoknak.

Beszélj vele, hogy miért nem akar elköltözni, mi változtatná meg a véleményét azirányba, hogy együtt éljetek. Most tényleg le kell ülnötök és beszélnetek. Ha te felhozod neki, hogy "milyen gyerek vagy, hogy még a mesterképzés után se akarsz anyádtól eljönni, pedig én akkor már picurt szeretnék" az nem éppen csábító.

Állj mellette, lehet még nem készült fel az "önállóságra", és a legfontosabb: beszéljetek!

Anett

2010. jan. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
80%
Akkor lakjon anyucival,majd 45 évesen rájön,ha rájön,hogy elszarta a fél életét.
2010. jan. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
21éves vagyok ő 22éves..Én 1.éves vagyok az egyetemen, 2.éves, de csúszik egy évet, mert nem lett meg egy fontos vizsgája..okéé, tudom, hogy 5év, de ismerem, amit a fejébe vesz az úgy van...
2010. jan. 16. 21:22
 6/31 A kérdező kommentje:
Én a picúrt majd sokára szeretnék mesterképzés után:D bocsánat, ha félreérhető voltam..
2010. jan. 16. 21:24
 7/31 anonim ***** válasza:
64%
Lusta dög keres mást, elég ciki ha valaki már 30 éves fejjel akkar önáló életbe kezdeni.
2010. jan. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
elég fiatalok vagytok még, gondolom nem akarja lekötni még magát az egyetem pont a bulizás időszaka. nem kell erőltetni ezt az összeköltözést.
2010. jan. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

21:29

nem bulizos tipus és már nem erőltettem elfogadtam a döntését, mert 2ember döntése csak nem értem...

2010. jan. 16. 21:31
 10/31 anonim ***** válasza:

Keress egy olyan pillanatot amikor nyugi van, akkor egyszerűen csak kérdezz rá: "egy kicsit megdöbbentett amit múltkor mondtál, és nem szeretnélek félreérteni, ezért elmondanád kicsit bővebben, hogy miért érzel így? ....És mit tehetnék én ez ügyben?"

Egy másik tipp: ahogy elmondta nem vágj semmit sem a fejéhez, csak fogadd el. Ha valamit mégiscsak hozzá akarsz majd fűzni, csak napok után tedd, valahogy így: Tudod, gondolkoztam azon amit a múltkor mondtál, és mit szólnál ha (itt jön az ötleted/terved).

Második tipp: A pasik nem szeretik a kritikát, vagy a probléma csinálást, viszont az ötleteket, tippeket, megoldásokat annál inkább bekajálják :D

2010. jan. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!