Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi az esélye hogy elveti...

Mennyi az esélye hogy elveti tőlem a gyermekemet a volt párom?

Figyelt kérdés
Külőn mentem a páromtòl,van egy közös gyermekünk.A bíròsági tárgyalás megvolt,rendessen fizet és minden második hétvégén elvisziva gyermeket egy éjjelre.Eddig gyesen voltam,most jelenleg munkanélküli vagyok,most fogja a gyermekem az ovit kezdeni.saját családi házam van a körülmények jòk,adottak egy kisgyermeknek.mikor nézeteltérésünk van előszeretettel szeret engem a gyámüggyel fenyegetni hogyha nincs munkahelyem elveheti tőlem a gyereket.nehéz egyedül főleg hogy senkire nem tudom a gyermeket bízni,a családom külföldön él ők támogatnak átlagban 100 ezer ftval.tudják a hrlyzetem h nem tudok rendes szakot vâlalni mert nincs ki vinné,hozná a gyerekem.illetve sehova nem vesznek fel mert attòl tart a munkáltatò hogy többet leszek állományba a gyermekkel mint a munkahelyen.Tudja a helyzetem mégis szemétkedik.a munkahelyre hivatkozva van esélye arra hogy elvegye a gyermekem hogy ő meg az új élettársa nevelje mert nekik van munkahelyük...

#Gyámügy #Gyeremek elhelyezés
2014. aug. 30. 23:55
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem nem veheti el azért, mert nem dolgozol állásban.
2014. aug. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Arra hivatkozva nincs esélye. Ha a gyereket rendesen ellátod, foglalkozol vele, akkor ez nagyon kevés neki. Ne hagyd, hogy megfélelmítsen.
2014. aug. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem fordulj egy jogi tanácsadóhoz, hogy mikor tehetné meg.

Én úgy tudom, hogy minimálisan függ a tisztaságtól, aztán jön az étkezés, mozgás, egészség, utána az intelligencia, pl beszéd, írás, olvasás, óvoda, iskola.

Egyébként ha így is lenne, először a gyámhatóság menne ki, ellenőrizné minden adatod, tartasz-e alkoholt a házadban (nem minden esetben figyelnek oda, mielőtt vita indulna ebből), és ha úgy ítéli meg a gyámügy, hogy nincs elég pénzed arra, hogy a gyermekedet tápláld, neveld, akkor elvehetik, de akkor sem úgy, hogy beültetik az autóba és pápá, hanem kapsz valahány napot, ha akkor sem javul a helyzet, akkor jön a pereskedés.

Csak akkor veszik el egyből a gyereket, ha alkoholista vagy, vagy drogos, illetve, ha ő rendelkezik a fent említett dolgokkal, valamint, ha vered, vagy agresszív.

Ne félj tőle, csak gondolom nincs kedvük gyereket csinálni, vagy a másik verzió, nézz át rajta, mert minél jobban bepánikoltatnak, annál rosszabbul jössz ki, mert egy pánikbeteg-depressziós ember mellett sem hagyhatják a gyereket, ha eltiltod az apjától, akkor megbüntethetnek, csináljátok ahogy eddig, csak rá se hederíts, ne foglalkozz a hülye szövegükkel, légy büszke rá

2014. aug. 31. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mellesleg csak van barátnőd, aki vállal bébiszitterkedést, én pl 2 éven át vállaltam a barátnőmét, már rutinos vagyok benne, keresztszülők?
2014. aug. 31. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Persze rendessen ellátom a korának megfelelően fejlődik/okosodik,és korának megfelelő sújban is van.a védőnő is meg van a körűlményeimmel elégedve amit nyújtani tudok
2014. aug. 31. 00:21
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem élek tökéletes életet,de nem iszom,nem dohányzom drogot meg pláne nem fogyasztok.semmi mâsba nem tud belekötni mert ismeri a körülmênyeimet,csak a munkahely miatt csesztet
2014. aug. 31. 00:28
 7/10 anonim ***** válasza:
De hát mért akarja elvenni a gyereket? Ha többet akarja látni, jöhessen többet! Nem egyszerűbb és jobb??:)
2014. aug. 31. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom,ne hagyd magad meg félelmíteni.Az uj élettársának ha gyereket akar,szüljön magának.Gondolj bele hány nő nem dolgozik egyéb okok miatt.Ettől még senkitől nem vettek el gyereket.Meg nem gondolod majd uj anyuci kinlódni fog a te gyerekeddel:)
2014. aug. 31. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha nálad helyezte el a bíróság a gyereket, nem fogják elvenni csak azért mert, éppen nincs állásod.
2014. aug. 31. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A munkahely nem feltétel,ha egyébként el tudod tartani a gyereket,márpedig munkanélküliként sem lehetsz olyan rossz helyzetben ha saját házad van,kapod az emelt csp-t,a gyerektartást,meg a szüleid is adnak havi 100-at.Emiatt nem fogja tudni elvenni!
2014. aug. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!