Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A menyasszonyom szülei részérő...

A menyasszonyom szülei részéről néha úgy érzem mintha azt éreztetnék velem hogy ő szerintük a lányuk jobbat érdemel. Ezek valós megérzések lehetnek?

Figyelt kérdés
Nekem az önbizalmammal minden renden,a menyasszonyom is boldog mellettem,tudom és látom rajta.Mindenben segítem és támogatom ahogy ő is engem.Kapcsolatunk harmónikus,szeretjük egymást.Viszont sokszor azt érzem hogy a szülei mintha hülyének néznének.Kb így tudnám megfogalmazni hogy "mit akarsz te itt öcsi":)Valamikor kedvesek és rendesek velem,néha olyanok mintha nem is a lányuk párja lennék.Tudom nem kellenne ezzel foglalkoznom,mert mi ketten vagyunk a lényeg és nem kell függő legyen a szülőktől,ami nem is függ tőlük,csak néha furcsálom a viselkedésüket.Sokszor már nincs is kedvem velük találkozni,már mindig várom mikor fognak nekem beszólni valamit,mert volt már arra is példa.Viszont tudom hogy a menyasszonyom szeret és jól megvagyunk mi egymással,azt sem akarom mondani hogy ne találkozzunk a szüleivel.Szóval szerintetek mi lenne a megoldás?Menyasszonyom is mondta már nekik hogy néha vissza vehetnének és leszokhatnának a csesztetésemről,az sem használt.
2014. szept. 1. 13:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Jó messze vidd az asszonyt a szülői háztól, lehetőleg úgy, hogy havi 1x lehessen a nagy családi közös pofavizit "bájos" anyósódékkal:D
2014. szept. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is csatlakoznék az elsőhöz. Költözés, de gyorsan! :)
2014. szept. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mit foglalkozol velük?!

nekem annak idején ezt mondta az anyós a lánykéréskor:

miattam össze is házasodhattok...

2014. szept. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!