Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsal a menyasszonyom?

Megcsal a menyasszonyom?

Figyelt kérdés

Együtt vagyunk kb 5 éve, voltak kisebb nagyobb gondok. Nagyobb veszekedések de mindent túl vészeltünk.

Én külföldön dolgozok a jobb jövőnkért, neki dolgoznia sem kell, és utalok neki minden hónapban majdnem száz ezret csak azért hogy tudja rendezni az építkezést, fenn tartsa az autót amit tőlem kapott.

Na és itthon vagyok jelenleg ezen a héten na és a telefonjába bele néztem, a képeit néztem erre találtam egy alvó fickóról egy képet. Elég sötét nem ismertem fel.

Számomra nyilván való. Lehet rontottam el dolgokat de nem tudom mit higgyek.


2013. okt. 30. 20:11
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Igazából félek megkérdezni mert nem tudom mi fog belőle kisülni, félek hogy csúnya dolgokat tudok meg és azt fogok hallani.Hogyan lehetek benne biztos? Ti mit tennétek a helyemben?
2013. okt. 30. 20:16
 2/19 anonim ***** válasza:
76%

Jól elkényeztetted a pics*ját, nem csodálkoznék, ha megcsalna.

De miért nem beszéled meg vele?

2013. okt. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%
Csak most látom, hogy írtál. Leülnék és megbeszélném vele, mert az hogy bebeszélek dolgokat, attól nem lesz jobb. Beszéld meg vele!
2013. okt. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%
Nincs sok választásod, minthogy rákérdezzél.
2013. okt. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom lehetséges?? Végül is mit keresne a telefonjába és pucér férfi testel rendelkező férfi aki alszik. de sötét a kép
2013. okt. 30. 20:19
 6/19 anonim ***** válasza:
68%
Először is kérdezz rá. De amúgy mit vártál, van egy palimadár aki pénzeli, közben azt csinál amit akar, érthető hogy neki kapcsolat kell. Fizikai értelemben. És itt nem csak a s@xre gondolok. Sajnálom de a mai világban jobb ha magad mellett tartod.
2013. okt. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
66%

Én félreértésből kaptam már egy vadidegenről mms-t, ahogy kinagyítottam a telefonom egyből elmentette a képek közé, én meg magyarázkodhattam.


A viber nevű program is elmenti a kapott fényképeket, nem lehet h a párod emailben kapta valakitől?


(1, ha lenne szeretőm nem fotóznám, ha mégis nem alvás közbe

2, nem tartok meg 1 olyan képet se ahol nem látszik rendesen amit fényképeztem)

2013. okt. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
63%
Kérdezz rá , mond meg őszintén hogy bele néztél a telefonjába ( nálunk nem lenne gond ha bele néznék a képekbe )ha nem beszéled meg vele ez mindig gyötörni fog. Normális estbe egy másik alvó pasi képe a telefonba?
2013. okt. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
23%
Egyebkent milyen idosek vagytok??? Egy normalis ferfi mar abba a percben kerdore vonta volna a csajat nem itt a forumon kerdezgetne h szerintunk megcsal e!!!!???? Valoszinu igen ezt azert nehez kimagyarazni.....
2013. okt. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
91%

Nos, valóban nehéz az ilyent kimagyarázni, de nem biztos, hogy megcsal.


Eleve lehetett egy olyan kép, amit neki küldtek tovább, hogy, izé, ez a barátom, mikor alszik.


És lehetett a szitu az is, ami velem megtörtént, hogy kollégákkal voltunk az egyik lakásán szülinapot ünnepelni, és az egyikük bealudt. Értsd: bevonult a házigazda hálójába, ledobta magát az ágyra, és horkolt. Naná, hogy lefényképeztem :D

2013. okt. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!