Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Menyasszonyom kötekedő öccséve...

Menyasszonyom kötekedő öccsével mit lehet tenni aki mindig kostolgat, beszólogat?

Figyelt kérdés
Tudom hogy irigy és féltékeny.De nem tudom ilyen szinten normális e.
2014. aug. 8. 11:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mennyi idős?
2014. aug. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Átnézni rajta és nem foglalkozni azzzal, amit mond.
2014. aug. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mire irigy, mivel kóstolgat, mit szól be, mennyi idős?

A menyasszonyodnak kellene vele beszélni, hogy ez így nem állapot

2014. aug. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
24 éves.Szerintem irigy kettőnkre és féltékeny a növérére szerintem.Legalábbis én nem bántottam meg semmivel,ami okot adhat a hülyeségeire.
2014. aug. 8. 11:37
 5/10 A kérdező kommentje:
Mindig mást szól be amúgy,mindig úgy érzem fel kell vele vennem a kesztyűt,hogy ne maradjak szégyenbe a nővére elött.Mintha tesztelgetne vagy nem is tudom.
2014. aug. 8. 11:38
 6/10 anonim ***** válasza:
Csinálj vele pasis programot. Menjetek horgászni, moziba, vagy szereljetek együtt autót (motort). Közben beszélgessetek.
2014. aug. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
Egyszer jol pofanvagni.
2014. aug. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
56%

5


Ezt gyorsan felejtsd el


Azzal maradsz inkább szégyenben, ha belemész a provokációjába, és felveszed a kesztyűt.

2014. aug. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
47%

Egyszer vedd szépen elő, négyszemközt, és mondd meg neki a magadét. Utána nyílvánosan elég erre csak utalni.

Ha nem fejezi be, akkor minden egyes alkalommal fel kell állítani az asztaltól vagy ki kell hívni a szobából, és szigorúan négyszemközt úgy lehordani, ahogy megérdemli. Abba fogja hagyni.


PS: Én a helyedben valószínűleg jól felképelném, de azt manapság nem lehet, mert a cukormázlelkületű emberek szerint ez bántalmazás. Holott egy-két jókor és jól elhelyezett pofon nem árt senkinek soha. Ha ez egy macskánál hatásos (még az anyja is ezt teszi vele), akkor egy embernél is az.


Csakhogy a te pimnasz kis féreg sógorkád pont erre játszik: ha megvered, akkor beárul a nővérkének és megfenyegeti (az egész családal a háta mögött), hogy majd őt is verni fogod. És máris szétmartak titeket.


Valószínűleg ez itt egy szép nagy családi játszma, aminek vagy az a lényege, hogy elmarjanak egymástól titeket, vagy pedig az, hogy téged betörjenek a családba. Mindkét esetben a fő hunyó - mint mindig - az ANYÓS. A többiek csak a bábuk a Nagymesternő kezében. (Vagy inkább Pókasszony.)


A leghatásosabb az, ha beszélsz a menyasszonyoddal és minél előbb összeházasodtok, és nagyon-nagyon messzire költöztök anyukától meg a tesókától. A tesókát pedig, ha nem képes moderálni magát, nem kell és nem is szabad többé magatokhoz meghívni.

2014. aug. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

ma 13:40


Huu az anyja nem semmi,hogy fején találtad a szeget.Én is anyósra gondoltam mint bábú mozgatóra,ezek mind nekem is végig futottak az agyamon.Vagy is én is erre a következtetésre jutottam,hogy vagy elakarnak minket marni egymástól,vagy arra hogy beakarnak olvasztani a családban.Nem semmi hogy így kivülről egy pár soros írás alapján megmondtad.Mert én is erre gondoltam!!És tudod mit?Van is benne valami,sőt,szerintem biztos hogy így van.Sokat gondolkodtam hogy vajon paranoiás vagyok e,vagy képzelgek,de ha egy kivülálló valószinüleg tapasztalt ember,mint pl te,egy megmondja akkor tuti van benne valami.

2014. aug. 8. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!