Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek egy ehhez hasonló...

Mit tennétek egy ehhez hasonló kapcsolatban?

Figyelt kérdés

[link]

Főleg ha egész véletlenül kiderülne róla jó pár hazugság is,mintha csak azt amit ő megtesz,a másikra akarná hárítani,vagyis magából indul ki...és ezen kívül még vannak egyéb gondok is,de állítása szerint szeret és nem tud nélkülem élni...Összeköltözés előtt állunk.


2014. szept. 2. 18:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Már rég le kellett volna lépned, nem pedig az összeköltözésen gondolkozni. Lehet, hogy nem tud nélküled élni, de te meg vele nem.
2014. szept. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Hosszú távon biztos nem...erre a szóbeli bántalmazás dologra csak most találtam rá,eddig csak azt gondoltam h ő ilyen,nem tudtam h ennyire tipikusan rámutat ez a viselkedési forma és h ilyen létezik...nem érzem magam igazán nőnek mellette...:( Csak a ragaszkodás és a megszokás nagy úr de tudom h ki kellene lépnem mielőtt teljesen bekebelez.
2014. szept. 2. 19:00
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Leléptem volna. De ha neked ez nem egyértelmű, akkor ott nagyon nagy bajok vannak!
2014. szept. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Eleve nem lennék olyannal kapcsolatban, akivel nincs meg a kölcsönös szeretet és megértés.

"eddig csak azt gondoltam h ő ilyen"

Ja, miért, ha ő alapvetően tapló, az tök rendben van?

Igaza van #3-nak, nagy bajok vannak neked odabent.

2014. szept. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Sokszor próbáltam már lépni de mindig annyit könyörgött meg szép szavakat mondott h mindig elgyengített meg elhittem h változik és jobb lesz minden...de sosem lett. Most eljutottunk addig h lakás,költözés,de nemrég kiderült róla h mialatt én barátnőmmel nyaraltam 2 napot azalatt ő CSAJ munkatársával bulizott ketten...állítása szerint semmi nem történt csak annyira féltékeny volt rám h én csinálok vmit h ő azért tette..pff. Ez döbbentett rá h lehet nem kellene összekötnöm egy ilyen emberrel az életem, Ja és ez már nem az első hazugsága volt.
2014. szept. 2. 19:07
 6/22 A kérdező kommentje:
Szerintem nem én vagyok az első nő aki ragaszkodik egy nem tökéletesen működő kapcsolathoz ezért nem kell lehülyézni. Nem azt mondtam h mindig szar volt meg mindig így viselkedett mert voltak szép pillanatok közös emlékek,de emellett meg mindig ki akart sajátítani és lassan elvenni az önbizalmamat...nem volt annyira egyértelmű,mert manipulatívan ravaszul csinálta úgy h szinte ne is tűnjön fel.
2014. szept. 2. 19:12
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem te vagy az első ebben igazad van de vannak akik anyagi okok miatt nem tudnak lépni. Tehát szedjük össze szavakkal bántalmaz, csajjal bulizik. Te komolyan úgy gondolod hogy akit szeretünk azzal így beszélünk? Meg hogy nem történt semmi? Kapd össze magad mert azon kapod magad hogy ott állsz egy gyerekkel amig ő nőzik és majd jön a fizikai erőszak is.
2014. szept. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Ez nem a nem tökéletes kapcsolat kategória.

Ez annál sokkal durvább.


Elmondom, mi fog történni. Hisztizel neki egy kicsit, ő könyörög, te megbocsájtasz, összeköltöztök, továbbra is alázni és csalni fog, később majd jön a fizikai bántalmazás is.


Ezt akarod? Ha nem, akkor tipli, és semmilyen könyörgésre ne gondold meg magad! Az életedet vágod tönkre ezzel a pasival.

2014. szept. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Nem te vagy az első ilyen nő, de ettől még nem lesz értelmes, amit csinálsz.

Persze, jöjjön csak a mentegetőzés, csak tudod, nem minket kell meggyőzni arról, hogy jól van úgy, amit csinálsz. MErt mi tudjuk, hogy nem.

Egyébként meg tudom jól, hogy aki ilyen, mint te, annak mondhat bárki bármit, úgysem fog lépni annak érdekében, hogy jobb legyen. Néha majd idejössz sajnáltatni magad, meg talán titkon azt várva, hogy valaki megdícsérjen, hogy milyen jól csinálod, de egyébként semmit nem fogsz lépni.

Ugyanúgy folytatni fogod, össze fogsz vele költözni, neked még sz**rabb lesz, de ha valaki erre rávilágítana, majd újra és újra elmondod, hogy de hát két bunkósága között azért olyan szépeket tud mondani.

Szépítsd csak, de ez a tényeken nem változtat.

2014. szept. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Mind igazatok van,bár a fizikai bántalmazást nem nézem ki belőle. Az a baj velem tudom,h túl naiv és jóhiszemű vagyok és magamból indulok ki...és ő ezt ki is használja,mindig hülyének akar nézni. Tudom h ésszerű megoldás a kilépés,mert ez nem normális kapcsolat,meg ne akarom sajnáltatni se magam,mert ha vele maradok azt mind magamnak köszönhetem,csak akkor is nehéz változtatni,mert én tudom azért a jobbik oldalát is,ami persze nem mentesíti a többi rossz alól,és azt is tudom,h nem ezt érdemlem. Neki az kell h legyen egy ilyen "hülye" akihez hazatérhet,kiszolgálja,asszony legyen,mellette meg ki tudja mi menne...én mind átlátom már ezt,még ha kicsit sok időbe is telt,mert elvakított a dumája de most túl messzire ment ő is tudja ezt,fél is nagyon h elveszít...de most erős leszek,nem akarok senkinek a mosogatórongya lenni.
2014. szept. 2. 19:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!