Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátommal lehet összeköltöz...

A barátommal lehet összeköltözünk, mivel lehetőségünk van dolgozni egy városban . Anyám ellenzi ezt, azzal indokolja, hogy elrontom az életemet . Igaza van?

Figyelt kérdés
két és fél éve vagyunk együtt. Nem döntöttünk volna úgy, hogy máshol dolgozunk és összeköltözünk, ha megengednék azt, hogy ő itt aludjon vagy én ott. Ráadásul mostanában egyfolytában piszkál, semmi sem jó neki.Mi szeretjük egymást, de már nem hagynak más kiutat..

#költözés #piszákálás
2014. szept. 3. 16:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Hány évesek vagytok?

Mivel indokolja anyukád azt, hogy "elrontod az életed"?

2014. szept. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%
Ez attól is függ, hogy hány évesek vagytok.
2014. szept. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

én 18, már végeztem a sulival, a barátom 20 lesz februárban.

Nem indokolja semmivel..

De már ezt nmlehet birni, mindenkinek megengedik, h együtt aludjanak csak nekünk nem. így több lehetőségünk is lenne..

2014. szept. 3. 16:31
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagykorú vagy, nem tarthat vissza.
2014. szept. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Egy összeköltözéssel még nem rontod el az életed, bármikor visszacsinálható. Csak nem kell rögtön összeházasodni, gyereket szülni. Talán anyukád ettől fél?

Vagy anyukád azt szeretné, hogy még tanulj és ne dolgozz?

2014. szept. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
66%

Tipikus buta szülő, túlféltés vagy nem tudom. Nem veszik észre, hogy éppen így üldözik el a gyereket.


Nem rontod el az életedet szerintem, bár így, hogy még csak együtt sem aludhattok, kicsit túl nagy váltás lesz az, hogy együtt éltek, de ez esetben valóban nincs más megoldás.


Talán ha ez a téma szóba kerül, szüleid kicsit belegondolnak a dologba.

2014. szept. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ők biztos nem gondolnak ebbe bele... Igen pont ezzel üldöznek el, csak egyre jobban romlik a kapcsolatom velük, ez nagyon bánt, de úgyérzem megfulladok, teljesen megőrítenek. Beszéltünk már házasságról a barátommal, de csak 4-5 év múlva.. Szeretnénk kicsit megalapozni a jövőnket. Szerették volna, h továb tanuljak én akarok is. De csak jővöre tudok beiratkozni olyan szakra amit én szeretnék tanlni, mivel csak jövőre indúl.
2014. szept. 3. 16:57
 8/16 anonim ***** válasza:
46%

A szüleid is megértem, hogy nem szeretnék kerülgetni este és éjszaka az aktuális barátod. Az együttalvás nem jog.

De menjetek, próbáljátok meg együtt, hátha sikerül. A szüleiddel azért ne rontsd el a kapcsolatot, mert ha nem jön össze az együttlét, mégiscsak legyen hova hazamenned.

2014. szept. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
32%
Ha attól romlik a kapcsolatod, hogy nem alszotok együtt éjszaka, akkor megfontolnám ezt az összeköltözést....
2014. szept. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
a szüleimmel romlik a kapcsolatom, nem a párommal. Minden hétvégén átbiciklizik egy másik faluból és szombat éjszaka hazamegy, vasárnap délelőtt visszamegy.. ez a kényelmetlen
2014. szept. 3. 18:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!