Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismertek olyan családot, ahol...

Ismertek olyan családot, ahol kicsi gyerek (2-3 év) édesanyja öngyilkos lett?

Figyelt kérdés

hogy tette túl magát a család rajta?

Gyerek hogy nőtt fel?


2014. szept. 4. 14:05
 1/10 anonim ***** válasza:
19%
Mi a célod ezzel a kérdéssel?
2014. szept. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
A család bele rokkant a lányuk elvesztésébe.A kisgyereket egy darabig a mama nevelte aztán vissza került az apjához.Majd a "kisgyerek" is fiatalon 20évesen infarktusba meghalt.A szerencse az, ezt már a mamája nem érte meg:(
2014. szept. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nyugalom,fiatal vagyok még a gyerekvállaláshoz!
2014. szept. 4. 14:13
 4/10 A kérdező kommentje:
istenem! :(
2014. szept. 4. 14:17
 5/10 anonim ***** válasza:
87%

Igen.

Kolléganőm 5 hónappal a második gyerek születése után öngyilkos lett, kezeletlen gyermekágyi depresszió miatt.

Én is ebben a betegségben szenvedtem, de jártam pszichiáterhez, és meggyógyultam. Ezért viselt meg különösen a dolog, mert tudtam, hogy értelmetlen halál volt, csak kicsit jobban kellett volna figyelni rá a környzetének.

Apuka nevelte példásan a két kicsit, talán 3 év múlva lett új párja.

2014. szept. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyik barátom édesanyja lett öngyilkos. Barátom 3 éves volt, a nővére 5-6 körül, a pici baba meg pár hónapos...


A család a férjet okolta, mert elhanyagolta a feleségét. Az anyai nagymama eléggé az apuka ellen hangolta gyerekeket, pedig azért 3 pici gyerekkel egyedül maradni...


A barátom húga (aki pár hónapos volt) sosem tudta feldolgozni, hogy az anyja az ő születése után öngyilkos lett. Elég önbizalom hiányos szegény.


A barátomnak is elég sok lelki gondja volt. A nőkben is az anyját kereste (mostoha anyja lett de az amolyan mostoha maradt), ezért a párkapcsolatai eléggé zűrösek voltak. Most valami buddhista önismereti csoportban találta meg a lelki békéjét, elvonulva a világtól.


A nővére elfordult az apjától, amint lehetett elköltözött otthonról. Családja lett. Az apjával a lánya születése után találkozott, akkor rendezték a kapcsolatukat egy viszonylag normális szintre.

2014. szept. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
az anyára baromi nagy szükség van. Ha ezt nem érzi, akkor menjen dokihoz azonnal. Úgyhogy indulás!
2014. szept. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, amikor a kislány csecsemő volt, és az apja pár év múlva szintén öngyilkos lett. A nagymama nevelte fel a gyereket. A lány egyetemet végzett, de olyan sérült lelkileg, hogy az elképesztő. Pszichiáter legyen a talpán, aki segíteni képes neki, hogy viszonylag normális élete legyen.


Ha te vagy az anya, aki fontolgatja az önkéntes távozást az élők sorából, akkor most mondom, hogy ne tedd.

2014. szept. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nem,nem vagyok anya még az kicsit odébb van.csak érdekelt a dolog néhány okból kifolyólag.köszönöm a válaszokat!
2014. szept. 5. 07:20
 10/10 anonim ***** válasza:
Ismerek ifen.mondjuk nem teljesen öngyilkos lett.leesett az erkélyen.a kisfiú látta,anyum csoportjába járt az oviban.3,5 éves volt.cyak anyummal állt szóba.ő volt az ovis évei alatt a bébiszitter.3 évig.utána sulis lett s apának is lett azt hiszem nevelőanyujája. Anyu eljott abbol az oviból nem tudom mi van a kiafiuval,csak h sulis.kb 7 /8 éves már.
2014. okt. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!