Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt egy olyan gyerek aki...

Volt egy olyan gyerek aki öngyilkos lett az iskolában. Például ki ugrott az ablakon és meghalt. Szerintem azért tette mert mindenki utálta és nem hittek neki. A szülök mit fognak tenni azután hogy öngyilkos lett a gyerekük?

Figyelt kérdés

2013. máj. 26. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:
34%

... Van egy logikai kérdésem: Te most arra vagy kíváncsi, mit tennének a szüleid, ha ilyesmi történne, vagy tényleg megtörtént ez a dolog? Csak azért, mert úgy kezdted a kérdést, hogy " Volt egy.." Aztán azt írod, hogy "Például". Akkor igaz vagy sem?


És a válasz a kérdésedre: Valószínűleg sírni fognak. Mégis mit tegyen a szülő a gyermeke halála után? Mind olyan gondolatok emésztenék, hogy " Mit csináltam rosszul?"


Amúgy meg én az öngyilkosságot elítélem. Azzal csak elismerik, hogy az élet túl nagy falat volt számukra. A leggyávább tett, ami létezik.

2013. máj. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igaz hogy az ablakon esett ki a gyerek. De volt olyan aki késsel el vágta a torkát.
2013. máj. 26. 16:10
 3/4 anonim válasza:
A szülők 90%-a persze hogy sírna és majdnem meghalna. A maradék 10% magába roskadna,de egy könnycsepp sem gördülne le az arcán.Érdekel, hogy miért érdekel téged ez ennyire? :)
2013. máj. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mert azt halottam hogy egyre több az öngyilkosság. A másik meg az hogy a gyereknek elege volt az egészből és ezért lett öngyilkos.
2013. máj. 26. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!