Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek? - ha a párotok...

Mit tennétek? - ha a párotok ( nem férj, de közös gyerek van), a volt feleségének nagyobb összegeket ( százezrek) adna, miközben a mostani építkezés még nincs kész, de annak a másiknak kell, mert öngyilkos lesz, baja lesz, bajba került stb.

Figyelt kérdés
mindig tudtam, hoyg az a nő szinte beteg, párom sem tagadta, de hogy ennyire fajul, azt egyikünk sem gondolta. Elmodta mi van, és én meg felhoztam, hoyg nekünk is kell a pénz, mire megkaptam, hoyg akkor ő majd még többet keres. Én most nem tudok keresni, 11 hós a kicsi. jobb ha hallgatok igaz?
2009. máj. 20. 09:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%

Elküldeném melegebb éghajlatra! Ha annak a nőnek akar pénzt adni, akkor menjen vissza hozzá, de komolyan! gyerek ide-vagy oda. A gyereknek normális család kell. És jelen esetben tök mindegy, hogy a férjed e vagy sem, elvileg ti vagytok a családja.

Tudod mit? küldjön nekem is, jól jönne nagyon!

És ha a kedves volt nejnek baja lesz? na akkor mi van? Gondolom neki is van családja (szülők, testvér stb), oldják meg ők!!!

Ne hagyd magad!

2009. máj. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
39%
A volt feleséggel van közös gyerek? Mert ha igen, az nem lehet, hogy a gyerek miatt próbálja enyhíteni a helyzetet?
2009. máj. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
35%
Nálunk is van hasonló szitu.Azzal a különbséggel, hogy anyu a közös lányukat küldi hozzánk pénzért.Nagyon szeretem a leányzót és a zuramat is.Úgyhogy nyelek egy nagyot és odaadom az utolsót.Most született nálunk pici, úgyhogy nem könnyű.De a párom azt látja, hogy nem örömmel, de odaadom és behúzzuk a szíjjat.Ő is érzi, hogy ez nem helyénvaló dolog és egyszer betelik a pohár.Érdekes módon őt jobban zavarja a dolog, mint engem.Szóval kivárom, míg nemet mond ő maga.
2009. máj. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem nem kell hallgatnod. Ahhoz a nőhöz már semmi köze, ha lelkiismereti kérdést csinál belőle a párod, azt ne a közös kassza terhére tegye.
2009. máj. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Jól értem, hogy a volt feleség azzal fenyegetőzik, hogy öngyilkos lesz, ha nem kap pénzt? A párod nem köteles neki vagy bárki másnak adni főleg, ha ti is eléggé szorult helyzetben vagytok az építkezés miatt. Ha van közös gyerek a volt feleséggel is és rendesen fizeti a párod utána a gyerektartást, semmivel sem tartozik a volt feleségnek. Engem is zavarna a helyedben és nem állnám meg szó nélkül. Ha most zsarol titeket, később is jöhet azzal, hogy pénz kell neki, mert bajban van.
2009. máj. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
a volt nő csak ne fenyegetőzzön és ne sajnáltassa magát, ha nekik nincsen közös gyerekük és a férjednek nem kell a gyerektartást fizetni, akkor semmi nem köti ahoz a nőhöz. Főleg hogy neki veletek kell törődnie, a saját gyereke legyen az első, és am ostani kedvese, pont msot mikor építkeztek, nehogymár azt a nőt tartsa el, ha meg látja rajta h beteg, akkor vigyétek dokihoz, psychiátriára, vagy keressétek fel a hozzátartozóit aztűn pátyolgassák azok. Pasizzon be, és az tartsa el ne ti. Csináld azt, hogy te fogsz megőrülni ha tovább folytatja ezt a nő, meg a férjed.
2009. máj. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%
Köszi a lepontozást a mértéktartó véleményemért.Éljenek a véresszájú hárpiák!
2009. máj. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%
Ne aggódj nem lesz öngyilkos az ex. És nyelned sem kell. Jogilag semmi közük egymáshoz, nem kell tűrnőd ezt a helyzetet, vess véget neki. A párod adhat százezreket az exének, de akkor a te asztalodra tegyen milliókat. Így korrekt. Egyéb esetekben alkosson életközösséget az exével.
2009. máj. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért kérdeztem, hogy van-e közös gyerek a volt feleséggel, mert ha nincs, akkor hagyni kell és nem adni, de ha van, akkor a gyerek ha ott él, elég xar lehet neki így, és valahogy őt ettől meg kéne kímélni, vagy akár magatokhoz venni.
2009. máj. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
66%
Én is a véresszájú hárpiák közé tartozom, mégis lepontoztak. Akkor hogy is van ez? Amúgy az elsó vok.
2009. máj. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!