Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki tényleg az...

Van itt olyan, aki tényleg az esküvője után feküdt le a párjával? Mennyi ideig kellett így várnotok, és milyen érzés volt végre megkapni?

Figyelt kérdés
2014. szept. 4. 19:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
35%

Ilyen nincs szerintem. Egy gatyát sem veszek meg, amíg fel nem próbálom.

A lelke, a mozgatórugója a házasságnak az intim kapcsolat. Ha nem működik -és ez házasság után tudódik ki, annak beláthatatlan következményei vannak.


Illet de, mégi slehet ilyen... de szerintem 80 év felettiek nem használják ezt az oldalt (sem)

2014. szept. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%

Pedig van,. csak ritka mint a fehét holló.

a barátnőm pl csak a nászéjszakán akar először ilyen kapcsolatba kerülni az akkor már férjével

Nekem meg volt olyan udvarlóm, aki szintén azt mondta, hogy ő úgy gondolja, hogy csak egy embernek adhatja oda magát az ember igazán, és az az ember ki más, ha nem a házastársa. Én ezt elfogadtam, tiszteletben tartottam (nem emiatt nem lett komolyabb kapcsolat köztünk)

Mindketten vallásosak, a barátnőm is meg az a férfi is. De vallásos körökben nem ritka jelenség ez. Imserek egy tanárnőt is, aki nem is titkolja, hogy ők is csak a nászéjszakán. Ők is vallásosak. És nem öregek. 30 év körüliek mindannyian.

2014. szept. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
22%
Manapság az a szokás van elterjedőben, hogy az anális szüzességet tartogatják a nászéjszakáig.
2014. szept. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
56%
Nekem van két olyan ismerősöm aki csak házasság után fog..náluk ez teljesen evidens,mindketten 16 évesek..vallásos családból valók.
2014. szept. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
73%

"16 évesek"


Na, akkor ott még sok víz le fog folyni a Dunán :)

2014. szept. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
74%
Nekem is volt egy vallásos párom, aki ragaszkodott hozzá, hogy csak a házasság után szeretne szexuális kapcsolatot létesíteni velem. Nem bírta ki addig, gondolom, mondanom sem kell, hogy nem én lettem a felesége. :)
2014. szept. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
45%
Szoval senki!!!!! Mindenki csak ismer olyat...
2014. szept. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
El sem tudom az ilyen embereket képzelni :D
2014. szept. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Szerintem ez piszok ritka....nekem még a legtágabb ismerősi körömben sincs ilyen... Mindkét nagymamám, és anyukám is terhesen ment férjhez.


A nővérem szűz 33 évesen, de ő nem is akar kapcsolatot senkivel.

2014. szept. 5. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Akkor mi 8 évet kellett volna várjunk. Először terveztük, hogy eljegyzésig várjunk, de az is csak 6 év után volt, úgyhogy megtörtént hamarabb. Az tény, hogy valóban elég sokat vártunk, majdnem egy évet.
2014. szept. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!