Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Menyasszonyom azt mondta hogy...

Menyasszonyom azt mondta hogy csak a fontos emberek vannak neki beállítva facebook chaten, az ex egyéjszakás kalandja bevolt állítva, de én nem?

Figyelt kérdés
Tudom hogy hülyeség.Már vagy fél éve nem léptünk be,sem én sem ő,múltkor amikor bevolt lépve,véletlenül úgy hagyta a gépet,majd amikor kikapcasoltam,láttam hogy én nem vagyok a "fontos" emberek között.Nem vagyunk nagy facebook funok,de amikor külföldön dolgoztam,akkor ott beszéltünk.Majd amikor hazajöttem akkor utánna már nem nagyon használtuk.Se ő sem én,nagy ritkán lépünk be.Tudom hogy volt egy egyéjszakás kalandja,mert megosztotta velem a dolgot,akkor láttam hogy bevan neki állítva.Szerintetek hülye vagyok hogy ilyen facebook hülyeségen agyalok
2014. szept. 5. 06:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
igen
2014. szept. 5. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Elméletileg butaság a facebookon fennakadni, nem ez a mozgatórugója egy kapcsolatnak, de ez nekem is kombinálásra adna okot a szívem mélyén. :(
2014. szept. 5. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Azt se tudtam, hogy be lehet állítani. Nem agyalnék rajta.
2014. szept. 5. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nézzétek,tudom hogy hülyeségnek tűnik,én a való életben élek,nem is nagyon facebookozok,2-3 havonta lépek be.Nem foglalkozom azzal az oldallal,nem is tudom miért van nekem.

De emlékszem hogy mondta hogy a számára fontos emberek vannak neki csak azon a chaten beállítva.Velem is chatelt egy időben,mert a munkám miatt klföldön voltam,majd amikor hazajöttem,nem nagyon léptünk be.Majd múltkor egyszer belépett,akkor láttam hogy én nm vagyok ott.Nekem ez fura volt,hiszen szoktunk ott beszélni,Nyilván az ember célzottan állítja be,akivel néha beszél.

2014. szept. 5. 07:07
 5/12 anonim ***** válasza:
26%

1. Ha két-három HAVONTA vagy fenn, akkor minek lennél beállítva a chaten? Úgysem vagy soha ott.


2. Az egyéjszakás valaki meg valószínüleg NEM az a bizonyos éjszaka miatt van bejelölve, hanem mert lehet vele chatelni és fontos neki, mint ember és nem mind esetleges partner

2014. szept. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A FB csak egy felület. Nem tesz tönkre olyan kapcsolatot, ami stabil. Ám - mint minden írott megnyílvánulás - jól jelzi azt, hogy az adott emberben mi folyik.


Te jól érzed, hogy a menyasszonyod nem a hűség mintaképe. Most sem az, később sem lesz az. Gondolkodj el ezen.

2014. szept. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%

Figyelj, a menyasszonyoddal, ha jól sejtem, együtt éltek, vagy ha nem, akkor is beszéltek minden nap, élőszóban vagy telefonon, ugye?

Te meg azon problémázol, hogy egy internetes oldalon, ahol te szinte elő sem fordulsz, nem veled beszélget a legtöbbet... Rosszul aludtál az éjjel, vagy mi?

2014. szept. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Amúgy igen,nem aludtam túl jól az az igaszság:)))
2014. szept. 5. 08:31
 9/12 fajédsf válasza:
0%

Csajok! Azért érdekes, hogy itt osszátok a kérdezőt, hogy mekkora balfék, hogy ezen fennakad, viszont ti meg még azon is világháborút tudtok indítani, ha a férjetek bármilyen csajos képet lájkol.....!


Na, akkor adjatok ilyen jó tanácsokat: magatoknak.

2014. szept. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Beszél vele a mai napig is? Mert ha nem,elképzelhető,hogy még anno beállította,mint "fontos embert" és azóta nem tartotta karban a listát és úgy maradt. Facebookon nálam is van még pár olyan csoport,amit már nem is használok,valamint a telefonomban is van pár olyan szám,akinek a tulajdonosára már nem is emlékszem,hogy kicsoda,illetve tudom,hogy soha többet nem fogom hívni,vagy ő nem fog hívni. De csak azért maradtak meg ezek,mert sosem jut eszembe utánanézni és karbantartani,hogy csak az aktuális dolgok legyenek meg.


Nem vagy hülye,mert ha a mai napig is beszél vele,akkor persze,hogy zavar,meg is értem. De ha csak azért van még ott az a csávó a listán vagy mi a rákon,mert a menyasszonyod elfelejtette kitörölni onnan,akkor fölösleges ezen pörögni:)

2014. szept. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!