Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy egy ember...

Létezik olyan, hogy egy ember sosem akar családot és állandó párt? Mi lehet ennek az oka? Mi van, ha beleszerettem egy ilyen férfiba?

Figyelt kérdés

34 éves,gazdag és borzasztóan jól néz ki,szóval ez nem hiszem,hogy amiatt van,mert csalódott volna valakiben.

Eddig a leghosszabb kapcsolata 7 hónap volt,viszont mindig új barátnői vannak,de szakít velük 2-3 héten belül,mert "megunja őket" és rengeteg egyéjszakás kalandja volt már.

Jóban lettünk és elég sok időt együtt töltünk,beszélgetünk,de mint csak barátok(ami azért fura,mert én jóval fiatalabb vagyok nála).Én viszont beleszerettem és nem tudom,hogy mit csináljak,elégedjek meg a sima barát pozícióval vagy kockáztassak és mondjam el neki,hogy mit érzek.Lehet,hogy nála ez valami védekezés,nehogy valaki közel kerüljön hozzá vagy nem tudom.Azt mondta,hogy én vagyok az egyetlen olyan ember,akiben tényleg megbízik és elmond neki bármit.


Nem tudom,hogy mit akar...Lehet,hogy az zavarja,hogy még fiatal vagyok vagy az,hogy én nem vagyok gazdag,mint ő és esetleg szégyent hoznék rá.



2012. szept. 30. 17:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%

Attól, hogy jól néz ki, még csalódhatott.

Én sem nézek ki rosszul, állítólag minden tökéletes bennem, rengeteg nőt megkaphatok, de aki igazán fontos volt, őt elveszítettem, másra pedig pl nincs szükségem, mert nem érzem, hogy teljes lennék mellettük.

2012. szept. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%

Egyszerűen azért nem akar állandó párt, mert még nem ért meg rá. Egy nőcsábász és kész. Az sem kizárt, hogy olyan magasak az igényei, hogy egyszerűen egy nő sem felel meg számára, akivel eddig találkozott.

Megkérdezhetem, hogy mennyivel vagy nála fiatalabb?

Mellesleg sanszos nekem, hogy a "te vagy az egyetlen akiben megbízom" csak egy jó duma arra, hogy megfektessen. Szóval nem feltétlenül kell őt sajnálni azért, mert egyedül van. Az soha nem jelent jót, ha valaki 34 évesen még nem tudja magát sehogy sem elkötelezni ott már valami gáz van.

2012. szept. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

De nem mondta,hogy csalódott volna,azt mondta,hogy eddig minden kapcsolatának ő vetett végett,még senki nem szakított vele.

15 évvel vagyok nála fiatalabb.Ha akarna valamit tőlem,akkor már lépett volna.Bár a közelebbi barátnőim mondják,hogy látszik,hogy odavan értem,de szerintem szimplán csak kedves.

2012. szept. 30. 18:28
 4/14 anonim ***** válasza:
89%

Gondolom nem te vagy az első akinek ezt a bizalom dumát mondta.

Szerintem csak azért váltogatja gyakran a nőket, mert megengedheti a változatosságot mivel jóképű és gazdag. A helyében én is ezt tenném.

2012. szept. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%

Igen, van. Hosszú lenne elmesélni, de vannak ilyen emberek, nőben is, férfiban is.


A te pasid egyértelműnen semmi mást nem akar, mint egy numerát. Egy strigula leszel a sok közül...Sajnálom, de ezek a rideg tények.

2012. szept. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%

Biztos nem akar alkalmazkodni. Egy kapcsolat rengeteg kompromisszummal jár, ő meg ezt kényelmetlennek tartja. Emelett ahogy mondtad gazdag és jóképű, tapadnak rá a csajok, hát miért menjen ő bele egy kényelmetlen kapcsolatba, ha egyszer hullanak a nők a lábai előtt? :) teljesen igaza van. Neki ez így tetszik és megfelel.


Ha veled barátkozik, akkor elégedj meg ezzel, mert ha több lesz belőle, utána már nem fog barátkozni, legalábbis nagyon valószínű, és téged is ejteni fog mint a többi nőt. Ami nem is lenne gond, csak neked, mert bele vagy zúgva. Egyébként rendkívül kényelmes amit csinál, hiszen elmondta neked, milyen, és mire számíthatsz, úgyhogy ha kidob, nem nyafoghatsz, hogy milyen szemét, hiszen jó előre megmondta mit várjál tőle.


És valóban, ez a te vagy az egyetlen akiben megbízom, azért elég átlátszó duma... Valószínű így akar téged levenni a lábadról, ami valljuk be, sikerült is neki :) Ne értsd félre, biztos kedvel téged, és szeret veled beszélgetni, de azért nem kell neki mindent elhinni. nyugodtan barátkozz vele, és legyél oda érte, de ne gondolj többet a dologba. És nem kell arra gondolni, hogy jaj, majd te megtanítod őt szeretni, meg hogy milyen jó egy kapcsolat... stb. nem kell hogy a megmentője legyél. az ilyennek nincs jó vége.


34/N

2012. szept. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%

attól hogy nem mondja ki és attól hogy helyes, még csalódhatott sokszor.

sőt, lehet hogy éppen ezért szakított a csajjal. nem csak az csalódhat akit elhagynak, hanem az elhagyó is.

lehet hogy mivel gazdag, és sok pénzéhes csaj próbálkozott már nála, így gyanakvó mindenkivel szemben.

lehet hogy szimplán jól érzi magát egyedül, hogy nem kell máshoz alkalmazkodnia.

az is lehet hogy nála lassan alakulnak ki a dolgok és csak olyannal jön össze akibe szerelmes, akit csak szexre akar, azzal ezt közli.

sok minden lehet, te ismered, neked kellene rájönni.

esetleg közös ismerősöknél lehetne óvatosan puhatolózni akik talán tudnak az életéről, a múltjáról.

2012. szept. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%
Az ilyen pasik csak használati tárgynak tekintik a nőket. Mindegyiket. És minden leendő partnerük "az egyetlen akiben megbíznak". Nagy árat fog fizetni a sok fájdalomért amit maga után hagyott, de egy életen át tesz érte, hogy így legyen.
2012. szept. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
86%

ez a benned bízok duma nagyon gyanús. és nem én vagyok az egyetlen válaszoló ezzel a véleménnyel.

tuti, h csak meg akar fektetni. ahogy az eddigi összes többit is.


egyébként sztem egy 19 éves lány nem igazán lehet szellemi partnere egy 34 éves pasinak, szóval inkább hagyd a fenébe az egészet.


amit javasolni tudok, hogy semmiképp se feküdj le vele, mert utána azonnal dobni fog. gondolj bele: 2-3 hét a legtöbb 20-as, 30-as nőnek pont elég idő, hogy belebolonduljon, lefeküdjön vele, aztán annyi.


legyél te a kivétel: mutasd meg neki, hogy nem kaphat meg minden szembejövő nőt csak azért, mert pénzes és jól néz ki. ezek után vagy megunja a próbálkozást és lefarol, vagy akár az a csoda is megtörténhet, hogy megszeret téged.

de ehhez az kell, hogy ne hagyd, h az érzelmeid irányítsanak.

de azért ne ringasd magad nagy álmokba.

2012. szept. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
79%
Sok ilyen ember van.
2012. okt. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!