Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kezelnétek, ha a barátoto...

Hogy kezelnétek, ha a barátotoknak/barátnőtöknek előttetek több egyéjszakás kalandja volt?

Figyelt kérdés

2 hónapja vagyunk együtt, még óvatos vagyok, hisz nem akarom magam újra megégetni, lehet ebből adódik az óvatosságom. Nemrég derült ki egy közös ismerősünktől, hogy a barátomnak több ilyen rövid légyottja volt több buliban, amit meg sem mondanék róla. Rendes, normális, tisztel, lesi minden kívánságomat. Amikor említettem ezt neki, mondta hogy ezt nem a barátnőjével akarja megbeszélni és nem mond semmit.

Tudom hogy semmi közöm múltjához, de nekem vannak alapelveim, amit betartok és olyan férfit választok magam mellé, akinek hasonlóak az elvei: ez nagyjából az, hogy szeretkezni csakis érzelemmel lehet.

Hogyan kezeljem ezt? 23L


2013. jan. 7. 08:42
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
33%

1. Semmi közöd hozzá, mi volt előtted.

2. Ha ilyen komoly elveid vannak, akkor keress olyan pasit, aki szintén burokban nőtt fel.

Szerintem egyébként eleve naivság, ostobaság ilyeneken pörögni, ha "Rendes, normális, tisztel, lesi minden kívánságomat." Amikor az ember nem kapcsolatban él, akkor miért is probléma, ha vannak kalandjai? o_O Talán te szűzen készülsz férjhez menni? :)

2013. jan. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

persze én sem vagyok szent, nem fogok szűzen férjhez menni, de azért megválogatom hogy kit viszek az ágyba. Minimum olyat, akibe szerelmes vagyok.

Az ember múltjából azért sokat le lehet szűrni, hogy ki milyen:) én pl. el sem tudom képzelni, hogy valakivel érzelem nélkül, csak úgy lefeküdjek és itt a pia nem mentség. és hasonló komolyságot várnék el a másiktól is.

persze semmi közöm hozzá, tudom, de állandóan ez jár az agyamban, hogy akkor most tőlem is csak szexet akar?

2013. jan. 7. 09:00
 3/31 anonim ***** válasza:
73%
Az egyedüli furcsaság, hogy nem beszél róla veled. Nincs ebben semmi rossz, ha nem csalja meg a párját, és mindkét fél benne van a kalandban és annak is tekinti,tehát nincs átverés. Még előnyödre is válhat, mert nagyobb a szexuális tapasztalata, lehet neked is jobb lesz az ágyban. Ha ismerkedem valakivel, akkor mindig rákérdezek, hogy hány partnerrel volt előttem, ezt azért fontos tudnom, és el is szokták mondani, ha sok volt, azt is, bár én ezért ítélkezem, lehet ezért is mondják el nekem a férfiak.
2013. jan. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
60%
Nem érdekelne. A múlt az múlt.
2013. jan. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
78%
Valóban semmi közöd hozzá, mi volt előtted. De ha egy pasi csak akkor ugorja meg a mércét nálad, ha kizárólag érzelemmel szeretkezett, akkor nem árt tájékoztatni őt is, mik az elvárásaid. 2 hónap után egy kicsit mintha már késő lenne erről faggatózni, ilyesmit az ismerkedéskor szokás tisztázni. Ha már elvhű akarz maradni.
2013. jan. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
65%

Első: Azért mert a kérdező nem fekszik össze fűvel-fával, már burokban nőtt fel? :D

Szerintem van egy kis külömbség hogy valaki szüzen megy férjhez meg aközözött hogy csak szerelmesen fekszik le valakivel!


Mindenesetre jót nevettem a válaszodon! :D


Kérdező: Ezt te rontottad el, meg a párod is, az ilyet az elején tisztázni kell(ett) volna.

2013. jan. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
77%

A pasi pasiból van. Teljesen másként működik a szerveztük, akkor is igénylik az aktust, ha a szerelem éppen nem tombol. Viszont hidd el, hogy éppen akkor, éppen azt a hölgyet igenis valahol a lelkük mélyén szeretik, merthogy éppen ővele van a hölgy.


Milyen alapon várod el valakitől, hogy beszámoljon arról, hogy előtted kik, és hányan voltak? Te már elsoroltad neki? Ha igen, miért tetted? Kinek mi köze ahhoz, hogy évekkel, hónapokkal ezelőtt mi volt?


A lényeg mindig azon van, ami éppen most van! A múlt, megtörtént dolog, visszacsinálni nem lehet. A mostból lesz a jövő, ha arra figyelsz, a jövődet alakítod!

2013. jan. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
78%

Nem ez alapján kéne véleményt alkotnod neked sem, másnak sem.


29/n

2013. jan. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Kinek így, kinek úgy, talán túlságosan is érzelmes típus vagyok, hogy nekem szükségem van a lelki dolgokra egy szeretkezéshez, a férfiaknak pedig nem feltétlenül. Remélem azért nem csak ilyen férfiak léteznek:);)
2013. jan. 7. 09:27
 10/31 anonim ***** válasza:
76%
Hogyan kezelném? Sehogy. Nem kell kezelni. Közöm nincs hozzá. Amíg engem meg nem csal, letojom, hogy hány nővel volt előtte. Jelzem, neki sincs köze hozzá, hogy nekem hány pasival volt dolgom.
2013. jan. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!