Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valakinek van egy bűnöző...

Ha valakinek van egy bűnöző családtagja, akkor miért ítélik el az egész családot?

Figyelt kérdés
Én szerintem ez a világ legigazságtalanabb dolga, mert ha egy családba van egy bűnöző, arról nem tehet a többi családtag. Miért van ennyi ítélet manapság?
2014. szept. 6. 13:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
nem ítélik el, ez nem általános dolog amiről írsz
2014. szept. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%

Nekem nagybátyám volt börtönben, de mivel már elköltöztem a család környékéről, nem találkozom azokkal, akik megszólhatnának. Nem tudom, megtennék-e egyáltalán.

Ahol pedig most lakom, csak a párom tudja, ő nem ítél el minket.

Tökéletes család nincs szerintem.

2014. szept. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Jah, és szeretném hozzáfűzni h az én családomban NINCS ilyen, csak a TV-ben számtalan ilyet láttam!!!!
2014. szept. 6. 14:05
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
Honnan veszed, hogy elítélik?
2014. szept. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hát, tudom h a gyanú árnyékában kamu, de pl.: pár részben bement egy gyilkos férj felesége a boltba, és nem szolgálták ki.
2014. szept. 6. 14:10
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem a fenét nem ítélik el.De hány volt,szegény családnak még el is kellett költöznie mert a sok agyatlan miatt már az utcára se mertek kimenni.Miért ítélik el?Mert ostobák.Azok is áldozatok, a saját családtagjuk áldozatai.
2014. szept. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
64%

felénk itt Nápoly környékén ez a legmegtisztelőbb dolog!

Üdvözlettel:


Gentili Signori Clemente

2014. szept. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
6-os nagy igazságot ír !!!! érdemes ezen elgondolkodni!
2014. szept. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%

A helyzettől függ, hogy elítélik e.


Nekem keresztapám még kis általános koromban volt börtönbe, azóta már persze kiengedték. (nem tudom pontosan miért ítélték el, rablás vagy betörés miatt talán?) A családjával jelenelg külföldön él boldogan, tudtommal törvénytisztelő állampolgárként.


Nálunk ezt nem igazán tudja senki a közelben, bár ha megkérdeznék - természetesen nem vadidegenek, de pl akivel jóban vagyok - én nem szégyenkeznék miatta és meg merném osztani. Ha emiatt az adott személy, megszűnne velem barátnak lenni, hát nem sajnálnám mert kiderülne, mennyire nem az az ember akinek megismertem.


Természetesen az megint más eset, ha az adott bűncselekményt jelen időben követi el családtag. Ilyenkor sajnos mivel elég friss, és rendszerint az ilyen kiderül az emberek más szemmel néznek az adott családra. De úgy gondolom, ha rendelkezünk megfelelő baráti kőrrel, akik támogatnak minket a nehéz helyzetben, át lehet vészelni egy ilyent. Amennyiben nincsenek ilyen barátaink nyilván extra nehéz helyzetbe lennénk.


Egyébként a reagálásodat, hogy egyből hárítottál, hogy nálatok ugyan nincs ilyen családtag csak a TV-be láttad és az a rengeteg felkiáltó jel... igazán sértőnek tartom. Ne ítélj te se el mást, ha azt várod el hogy téged se ítéljenek meg.

Plusz ne higgy el mindent mint amit a TV-ben látsz...

2014. szept. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
P. Erika 80 éves anyját is amikor meggyilkolta Bencét leköpték az utcán. Tehet ő róla, hogy milyen lánya van?
2014. szept. 6. 14:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!