Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha apám csalja...

Mit csináljak, ha apám csalja anyámat?

Figyelt kérdés
Tudok róla már pár hónapja, de eddig úgy voltam vele, hogy nem teregetem ki itthon a szennyest, amíg anyám boldog. Most viszont apám egyre többet kimaradozik, teljesen kamu és átlátszó indokokkal és ez kezd itthon is feltűnni. Naponta üvöltöznek, anyámat pedig teljesen kiborítja az egész, de mégsem mer semmit mondani apámnak, nekem viszont állandóan mondogatja, hogy "ki fogja dobni" és "biztos fiatal csajokra költi a pénzt", ami igaz is, csak éppen egyre, akivel komoly az ügy. Vonjam kérdőre? Apám nem tudja, hogy tudom. Mit tanácsoltok? Kezd az agyamra menni a helyzet, legszívesebben költöznék, ha apámmal nem tud anyám veszekedni, akkor velem üvölt, apámnak meg ingadozó a hangulata, szóval úgy érzem magam mint egy aknamezőn, hogy mindig rajtam csattan az ostor. Nem tudok koncentrálni, az ösztöndíjra és a jó jegyekre szükségem van, közben meg itthon áll a bál, az anyagi gondok, a szerető és az egyéb problémák miatt. Mit tegyek?
2014. szept. 7. 15:02
 1/6 anonim válasza:
32%
szerintem mond el anyukádnak. jobb ha tudja mi az ábra, mint ez a bizonytalanság.
2014. szept. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem meg ne szólj bele. Felnőtt emberek, intézzék el egymás között. Legfeljebb annyit tehetsz, hogy leülsz apukáddal beszélni, de ne vondd őt kérdőre,csak közöld vele, hogy mindent tudsz.
2014. szept. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne avatkozz bele.
2014. szept. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
Beszélj apáddal. Mondd el neki, hogy tudsz a dologról, és az ő életével azt tesz, amit akar, de azt nem hagyod, hogy anyád életét emiatt pokollá tegye. Váljon el, vagy egyezzenek meg ahogy akarnak, de ne nézze már hülyének anyádat. Felnőtt férfi, ha félremenni van esze, akkor oldja meg az ezzel járó problémákat. Nem is értem, milyen kapcsolat fűzi a válaszolókat az anyjukhoz, ha hagyják, hogy hülyére vegye őket valaki.. Akár egy másik családtag.
2014. szept. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálam ez 6 éven át ment így csak anyám csalta apámat. Minden nyáron volt pár nap amikor a nyaralónkba leívta amikor apám épp munka miatt nem volt velünk. Addig ők elvoltak. 2 fiú tesóm van egy nagy egy kicsi. Mind a hárman ismerjük személyesen az embert. A szüleim nem házasok így tudom hogy nem fogadtak hűséget de az őszínteség elvárható ugyan úgy. Nem rég összeveszett a pasival és nekem mondogatta hogy mik a gondjai éppen. Persze meghalgattam de sokat nem tudtam tenni. és mivel nem akartam hogy nagyobb botrányok legyenek mert van így is elég inkább halgattam.
2014. szept. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ateltem!

Apudat ultesd le, hogy tudod a szitut es legyen szives ezt anyhdnak teriteni, vagy kenytelen leszel Te, mert ezt a helyzetet orvosolni kell.

Mond meg, hogy miattad igazan nem kell egyutt maradniuk, nagy vagy mar es latod a lehetosegeket es mindenkinek az a legjobb ha uj eletet kezdenek.

Nalunk bejott. Kulon koltoztek megvolt a valas minden ok azota es elheto a csaladi eletunk.

2014. szept. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!