Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hiszem apám csalja anyámat...

Azt hiszem apám csalja anyámat. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
25 éves múltam,szóval nem egy kis csitri vagyok,aki meg akarja váltani a világot.Apám eléggé fura lett az elmúlt hetekben.Munka után mindig halaszthatatlan dolgai vannak,a huszonéves munkatársaival megy "bandázni",kocsikáznak é tegnap már este is elment valahova,és mikor öltözött a pólóján mintha női parfümöt éreztem volna,mikor leült mellém.Ja és mindig úgy készülődik mielőtt elmegy,mint egy menyasszony. Kb 12 évvel ezelőtt már megcsalta édesanyámat ezért is a gyanú.De anyu nem mond már semmit arra,ha apám elindul,nem akar vitázni. Mit csináljak,én nem akarok nyomozgatni,de ha tényleg csalja édesanyámat akkor az borzasztó.Nem tudom,tanácstalan vagyok...
2012. okt. 18. 13:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Megértem, hogy fájdalmas látnod, hogy akit szeretsz (édesanyád) azt megcsalják (még ha csak a gyanú van meg akkor is).

Ennek ellenére azt javaslom semmit ne tegyél, az ő életükbe ne szólj bele.

2012. okt. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt hasonló szitu (válás lett a vége), de eszembe nem jutott beleütnöm az orrom. Ha megtettem volna talán most nem lenne meg a jó viszony apámmal akinél egyáltalán csodálom hogy ennyi évig elviselte anyámat.
2012. okt. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Hát tudjátok az eszem nekem is azt diktálja,hogy ne szóljak bele de a szívem. Ahogy látom anyut,hogy mindig olyan bánatos,mert apu csak szórja a haverozásra azt a kis kevéske pénzt is ami van. És azért még az is bennem van,hogy a megcsalás a lehető legundorítóbb dolog,főleg 27 év után! Mért nem lehet akkor emberi módon leülni és megbeszélni,hogy eddig ment de most már nem megy együtt?! És mindig bunkó is anyuval,meg ugráltatja,anyu meg inkább nem szól,csak ne legyen vita.Engem az sem érdekelne,ha nem beszélne velem többet apám,bántott már eleget,minden téren,és a szememben az nem férfi aki megcsalja a társát!
2012. okt. 18. 13:39
 4/21 anonim ***** válasza:
En nem hagynám az anyámat igy szenvedni, igen is tennék érte, hogy az apámat lebuktassam, mert elveszitette a józan eszét.
2012. okt. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
De azt sem tudom,mi lenne a jobb,ha anyám nem tudna semmit vagy ha megtudná hogy esetleg apám megcsalja.Nem akarom,hogy belerokkanjon,de azt sem szeretném,hogy apám hülyének nézze!
2012. okt. 18. 13:45
 6/21 anonim ***** válasza:
56%

Nem tiszted, hogy beleszólj az életükbe, vagy hogy igazságot tegyél. A nyomozgatást meg felejtsd el, az a legnagyobb hülyeség, főleg részedről.


Nézd, ez tényleg anyukád és apukád dolga. Nem tudhatod, anyukád és apukád hogyan viszonyul az egészhez, így jobb, ha nem akarod megmondani nekik a tutit.


Tudod, engem is megcsalt a férjem, ráadásul elég ronda módon, mégis megbocsátottam. Kívülállók mind elmondtak egy nagy marhának, hogy mekkora lúzer vagyok, szóval kaptam elég kritikát. Nos, azóta is együtt vagyok a férjemmel, és bár a kapcsolat nem ugyan az, ami volt, de ez egyáltalán nem a félrelépésnek köszönhető.


Oda próbálok kilyukadni, hogy anyukád nem Te vagy, a gondolatai, érzései nem a tieid, az ő fejével gondolkodni tehát nem fogsz tudni. Felnőtt nő, hagyd, hadd cselekedjen úgy, ahogyan neki jó. Csak halkan jegyzem meg, hogy azokkal, amiket leírtál, ő is pontosan tisztában van. ;-)

2012. okt. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
48%

Azért mondják hogy ne szólj bele - jogosan - mert egyrészt ez a kettejük harca, másrészt most csak egy oldalról lesed a dolgokat, simán lehet hogy ennek a viselkedésnek van elözménye és oka amiröl te nem tudsz.


Annak semmi akadálya nincs hogy minkettejükkel tudasd hogy szereted és félted őket és aggaszt a helyzet. Partner is vagy egy beszélgetésre, nem csak anyukáddal, apukáddal is, nyugodtan nekiszegezheted a kérdést hogy szereti még anyut? Azért kérdezed mert félted anyukádat és nagyon magányosnak látod.

2012. okt. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
36%
Valószínűleg nem hülye az anyád :(. Csak jobbnak látja ha csendben marad. Apádat meg megleckéztethetnéd. Pl amikor készülődik a haverozásra, mondd neki, hogy vele mész mert rád fér egy kis kikapcsolódás. mekkora pofátlanság lenne ha azt mondaná, hogy ne menjél! Rögtön kiugrana a szög a zsákból.
2012. okt. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
És te honnét látsz bele anyám fejébe,ha én sem láthatok,szerinted? Engem is csaltak meg és én speciel kivágtam az illetőt,mint macskát. Az,hogy anyám nem csap patáliát hanem halkan,magában őrlődik,sokkal rosszabb.Igen,nem az én életem,de rám is hatással van ,hisz a szüleim. Itt nincs rossz és jó megoldás. De anyám túl naív,simán kinézném belőle,hogy ha tényleg van egy harmadik,ő észre sem venné. De én nézzem végig,ahogy anyám belerokkan apám ámokfutásába? Ez a helyes?
2012. okt. 18. 13:57
 10/21 A kérdező kommentje:
13:55. Ezt már próbáltam,de meg sem hallotta. Leülni apámmal beszélni,meg képtelenség,olyan lobbanékony és agresszív,hogy pár hete,mikor kérdeztem,akkor még csak poénból,hogy "na mi van apus,hova mész,csajozni?" majdnem orrbatörölt! Szóval hát nem én akarok a nagy igazságosztó lenni,de megszakad a szívem anyuért!
2012. okt. 18. 14:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!