Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Utánoz a sógornőm! Mit tegyek?

Utánoz a sógornőm! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Régebben kezdődött a dolog, de akkor még nem volt ilyen durva. Tesómnak volt ő régen barátnője, de a kapcsolat nagyon megromlott egyéb okok miatt. Nála is meg nálam is azt csinálta, hogy ha mentünk valahová akkor mindig megkérdezte, hogy mit fogunk felvenni aztán le akart minket beszélni, erre amikor találkoztunk az eseményen ő volt olyan ruhában. Ez még hagyjám, de mostanában mindig azt vesz amit én. Ha nekem van relax fotel akkor neki is kell meg is vetette magának. De nyíltan meg is mondta, hogy látta nálam mondta is a férjének hogy neki ez kell. A vicces az, hogy nem látta a lábtartót a sarokban mert nem használtuk ezért ő sem vett, így meglepődött mikor kiderült, hogy igazából van. Ha nekem egy bizonyos márkájú babakocsim van, neki is az kell. Pedig már most sokkal jobbakat lehet kapni, újszerűeket, mert az enyém a nővéremé volt még anno. Dehát ugye ezért is fontos neki, hogy ugyan olyan legyen. Vukkot festettem a gyerekszoba falára, na most voltunk meglátogatni az ő kisbabáját hát mit látok a falon... persze hogy vukkos festés. Persze ez sem lenne nagy gond, ha pl. mondják hogy "jajj képzeld mi is vukkot fogunk festeni..." vagy ilyesmi, így teljesen másképp mutatna a dolog. Anno amikor festettem a szobát mindenki rájárt nézni fotózni, de arról senki nem szólt hogy nekik is az lesz. Az a bajom, hogy tényleg nincs egy önálló gondolata, mindenben engem les. Nagyon bosszantó amikor én valamit kikutatok járok valami után ő meg szépen "lenyúlja" az ötletet. Lehet nem kellene olyan drasztikusan felfognom, tényleg az elején még meg is mutogattam neki a babakocsit is, meg mást is, mert miért ne segítene az ember ha valami beválik. DE az hogy ha bemegyek náluk és mintha hazamennék az már sok. :D

Pl. volt ilyen, hogy ugyan olyan házat épített mint nővérem. :D Tesóm vett legtrainert ő is vett. Ha tesóm futott ő is futott. PErsze a pasijaira is mindig nyomult.

Ha pl korall színűre volt megcsinálva a körmöm neki is korall színű volt egy hét múlva.

Most szeretnék venni egy papasan fotelt, hát merjem vagy ne merjem? egy hét múlva megveteti ő is. Megőrülök. Szóljak, ne szóljak? Vagy túlreagálom? Más volt hasonló helyzetben?

Ráadásul nagyon rossz viszonyban vagyunk egyébként.

Bocsánat, hogy hosszú lett!

Köszönöm előre is a válaszokat!


2014. szept. 8. 14:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
51%

Valahogy szánalmas nő... neki semmi ötlete sincs?

A férje nem unja még?


Vagy ördögien rafinált, és így akar kicsinálni.


Mindkét esetre azt tanácsolom: ne vedd komolyan, cikizd ki, jelents be, hogy a következő ciklusban ob tampont fogsz használni, csak, hogy képben legyen.

2014. szept. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
40%
Nekem is volt egy ilyen barátnőm. Mindig ugyanolyan cipőt vett, mint én, ugyanolyanra festette a haját, ugyanolyan farmer, ugyanaz a zene. Meg volt egy időszakom, amikor elkezdtem templomba járni, erre mit hallok? Kérdezgeti a másik barátnőnket, hogy elmegy e vele templomba:D Én csak röhögtem rajta. De az igazi vicc az volt, amikor őt is elkezdte utánozni valaki:D Nagyon egyformán nyomtuk. Ez különösen akkor ciki, hogyha valami egyedi stílusú cuccot veszel.
2014. szept. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
40%
Úristen, Kérdező, megértelek, az ilyen emberektől a falra lehet mászni... :(
2014. szept. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!