Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miből érzed az hogy az emberek...

Miből érzed az hogy az emberek nem öszinték hozzád?

Figyelt kérdés
2010. jan. 18. 15:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
én egyből megérzem..egyébként csak tudni kell olvasni a jelekből, ennyi az egész
2010. jan. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
milyen jelekre gondolsz?
2010. jan. 18. 16:08
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a hangsúlyából, és, hogy kerüli a tekintetet. Ez utóbbi nem csak azt jelentheti. Én egyébként csak érzem,h a nem őszinték, ilyen hiperérzékeny típus vagyok. Ha viszont nem tudom eldönteni rögtön idővel akkor is kiderül. Próbára kell tenni, vagy figyelni másokkal milyen és a hátuk mögött miket mond róluk. aki mással megteszi, abban én már nem bízok, mert ki tudja, ha másokkal is kedves előttük a hátuk mögött meg rosszakat mond... akár velem is csinálhatja ugyanezt.
2010. jan. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Viszonylag jó emberismerő vagyok. A hangsúlyból le tudom szűrni, másképp beszél hozzám. A testjelek is árulkodnak, de ezt nehéz elmondanom, mert valahogy érzem, hogy nem stimmel valami. Persze ez is csak akkor működik jól, ha ismerem az illetőt huzamosabb ideje.
2010. jan. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az erőltetett nevetésből és hangsúlyból.Anyósomnak hála ,elég sokszor megtapasztalhatom :S
2010. jan. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én általában bizalmat szavazok mindenkinek, kivéve, ha nagyon mézes-mázos, túl kedves stb. Na,annak egy szavát sem szabad komolyan venni. Még a kérdéseit sem.
2010. jan. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mozog a szájuk, és hangok jönnek ki rajta :)!
2010. jan. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hát van mikor csak utólag esik le h nem volt őszinte vki :(

Van mikor meg azért 'nem akarom észrevenni' m szeretném hinni h mégse ilyen rosszak az emberek

2010. jan. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én mindig abból indulok ki, hogy az illető őszintétlen, hazudik. Aztán megvizsgálom, mi szól a feltevés mellett és ellene. Egy szempillantás alatt lefut a "program" az agyamban. Nagyon gyanakvó a természetem, de jó emberismerőnek tartom magam.
2010. jan. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
kerüli a tekintetet, billegteti az egyensúlyt egyik lábról a másikra, az arcát piszkálja a kezével. vannak profi hazudozok, de a SZEM, az soha nem hazudik! engem az életben senki nem ver át...
2010. jan. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!