Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 30-40 éves nők, ti milyen...

30-40 éves nők, ti milyen társra vágytok?

Figyelt kérdés
41 éves válófélben lévő, 2 gyermekes férfi vagyok. Arra lennék kiváncsi, hogy milyen társra vágytok, mind külső, mind belső tulajdonságok alapján. Szeretnék lassan ismerkedni, de nincs nagy gyakorlatom benne. Egyenlőre csak kiváncsiságból kérdezem, hogy egy normális értékrendet valló, dolgozó (+másodálás), optimista, vidám, nagyon jó szívű, normális kinézetű, sajnos dohányzó, nem antialkoholista (hétvégente bor) férfi (186cm/100kg) milyen eséllyel találhat normális társat magának, illetve merre érdemes ismerkedmi (szorakozóhely, internet...)?
2014. szept. 9. 08:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Van esélyed társat taláni, csak vedd figyelembe a helyzetedet. Valószínűleg egy 38 éves 2 gyerekes dohányzó nőnél nagyobb az esélyed, mint egy független, nem dohányzó 30 évesnél.

(Én nem keresek társat, de ha ilyen helyzetben lennék, akkor csak a dohányzás zavarna. Mivel már nem szertnék szülni, inkább ismerkednék egy elvált apukával, mint egy gyermektelen férfival. 34/N)

2014. szept. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Én 41 éves vagyok,4 éve váltam el,3 éve élek a jelenlegi párommal,én Őt tartom ideális társnak.Ami legfontosabb nekem,hogy felelősségteljes,semmit nem vesz félvállról,amikor beszélgetünk,tényleg figyel rám,szereti a szüleit,és ezt ki is mutatja,nem szégyenli az érzéseit.Igazi ölelgetős,bújós típus. Nagyon figyelmes,2-3 hetente meglep virággal,ha tudja,hogy sűrű napom volt,anélkül,hogy kérném felpórszívózik,még ha Ő is dolgozott egész nap.Nagyon szeretem,ahogy szeret engem,mert pont úgy,ahogy nekem az jó.A gyerekeimet is sajátjaként neveli,szereti.Átlagos külsejű.Nem az határozta meg,hogy találkozunk-e vagy nem,hisz mivel neten ismerkedtünk,több hétig írogattunk,majd telefonálgattunk úgy,hogy igazából nem tudtuk,hogy is néz ki a másik.Akkor szerettem bele,a belső tulajdonságaiba,és amikor megláttam először,nem volt csalódás.Ő 34 éves,de a kor nem meghatározó sztem.
2014. szept. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

nekem a dohányzás a hétvégenkénti borfogyasztás sajnos negatívum.A két gyerek sem egyszerű,mert a gyerektartást ugye fizetni kell,két gyerek után az van vagy 40.000 vagy több,így új család esetén ez hátrány.És az ex is hátrány,mert nagyon ritka a normális válás,sokszor az exek megvadulnak.Sajnos ebben nagy a tapasztalatom,munkám során rengeteg válás utáni problémával találkozom,tehát nem a levegőbe beszélek.A másodállás egy részről jó,mert kompenzálja a gyerektartást,másrészről elveszi az időt.

Én nő vagyok,nekem is van egy gyermekem,és egy új kapcsolatban ez tuti,hogy hátrányt jelent,mert zűrrel jár.

Sok szerencsét!!!

Ja és hogy milyen társra vágynék?Magasság,súly rendben.Átlagos külső,viszont magára igényes legyen,ápolt legyen,normális ruhákban járjon.Nekem a dohányzás ezért is kilőve,mert nagyon büdös(én is cigiztem több,mint tíz évig).Dolgozzon,ez nagyon fontos.Én sajna akadtam össze közveszélyes munkakerülővel,na nem is tartott sokáig,kiadtam az útját.

Ami még fontos,hogy lehessen vele előre haladni.Tehát ne szórja a pénzt,de ne is legyen túl fukar.És egyenrangú partnerként kezeljen mindenben,figyeljen rám.Amit adok,azt kapjam is vissza.még sokáig tudnám ecsetelni,de nagy vonalakban ennyi

2014. szept. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

hm mivel én gyermektelen vagyok (még), ezért én első körben olyat keresek, aki szintén az.

de szerintem ez egy nagyjából általános dolog: inkább gyerekes anyukáknál lenne több esélyed. ők jobban tudják azt is tolerálni, hogy egy ex rendszeres része az életednek.


a hétvégi borfogyasztás engem aggasztana. alkalmi nem érdekel, nem kell antialkoholistának lenni, de ne legyen előre betervezve az ivás.

ha szeretem a férfit, a másodállás inkább zavar.

a dohányzás zavarna, mivel én nemdohányzó vagyok: dohányzót keress vagy még inkább szokjál le: a nemdohányzókat mindig zavarja, hiába mondanak mást.

de amiket leírtál, nagyon sablonos dolgok, ebből nehéz bármit leszűrni.

2014. szept. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

27 vagyok, de remélem, válaszolhatok.:) Nekem nem baj az, hogy elvált az illető, de gyerekes pasit semmiképp nem akarnék (csak a gond van vele, az exe folyton jelen van, gyerektartás, a gyerekek nálunk vannak, lehet saját gyerekre már nem jutna pénzünk,stb.) Dohányzó férfival sem állnék össze soha, mert undorítóan büdös, egészségtelen és undorító, ahogy a 65 évesen köhögnek miatta.


A borozás nem zavar, én is szoktam néha inni alkoholt.


27N gyermektelen

2014. szept. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Én 39 éves vagyok és hogy milyen férfit keresek?Nos, nem kell, hogy fotómodell külseje legyen, viszont az ápoltság alap, hogy tiszta, rendezett külseje legyen.A tetovált, meg divatmajmokat, szélsőségeket nem szeretem, viszont a bozontos megjelenés sem az esetem.Tehát mondjuk, a laza elegancia pont megfelelő.

Viszont az én koromban már sokkal fontosabb hogy milyenek a belső tulajdonságok.Egy dolgos, optimista, jó szívű férfi már igazán megfelelő.Nem tudom, mit jelent nálad a normális értékrend.Én pl nem vagyok egy karrierista nő, dolgozni kell, de nekem nem a munka az életem, inkább a család összetartását tartom fontosabbnak.Ebben kicsit konzervatívabban gondolkozom.

A káros szenvedélyeket azonban negatívumnak tartom, én nem iszom, nem dohányzom, még alkalmanként sem.Na de ezekről le lehet szokni, igaz?..

Még fontos kérdés nálam párkeresésnél, hogy az illető hol lakik.Mondjuk, ha megtudja oldani az utazást, akkor nincs nagy gond.És előny, ha hajlandó egy esetleges költözésre a későbbiekben, mert én pl olyan társra vágyom, hogy ha úgy adódna, hogy ki kell mennünk külföldre(anyagiak miatt)akkor jön.

Én úgy látom, nehéz megbízható, komoly társat találni.Szórakozó helyen nem komoly kapcsolat céljából járnak.Neten meg azért nehéz találni, mert nem személyes.

2014. szept. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Igen, sajnos tudom, hogy a dohányzás hátrányt jelent, ezért is írtam le őszintén. Le szeretnék szokni, már vettem egy elektromos cigit és már jóval kevesebbet szívok, de ez végül is mellékes. Házimunkával nincs baj, jelenleg is takaritok, főzök, mosogatok...szüleimet is szeretem (ruhát viszont nem szoktam mosni, bár azt is megcsinálnám, minden megtanulható). Érzelmeimet annyira nem szoktam kimutatni, de vágyom rá hogy odabujhassak és biztonságban, otthon érezzem magam, ha érthető mire gondolok.

Kevés kapcsolatom volt, de azok mélyek. Nem a külsőmmel sikerült ezeket soha elérnem, hanem a belsőmbe szerettek bele. A meglátni és megszeretniben nem hiszek. Többek között ezért is tartok az ismerkedéstől, mert ezek is már lassan 15-20 éve voltak. A tőlem távol álló magamutogató, felszínes, világban vajon találhatok-e még és hogyan, "nekemvaló asszonykát"?

2014. szept. 9. 09:33
 8/20 anonim ***** válasza:

Hozzátenném, ha válófélben lévő férfiról van szó, akkor az zavaró lehet, ha valami "sárkány asszonyság" esetleg folyton fúrni igyekszik a kapcsolatot, vagy cirkuszol a háttérből a válás miatt.jobb egy kapcsolatba úgy kezdeni, hogy a váláson már réges-rég túl vannak.Hogy az új kapcsolatot ne rontsa meg.

Nekem van egy felnőtt gyermekem.Nem zavar a gyerek, pláne ha van apukának olyan szintű jövedelme, hogy a gyerektartás nem lehet gond az új kapcsolatban.

2014. szept. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Jajj, a borozást úgy értettem, hogy pl. szalonna sütés közben megbontani egy üveggel, esetleg ha megkívánom akkor egy két hetente egy kupica hp, a jobb fajtából, tehát így értem, hogy nem vagyok antialkoholista, normális keretek között.
2014. szept. 9. 09:41
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

én is azt mondom, legyen túl a váláson, legyenek letisztázva a dolgok a volt feleséggel... engem nem zavar se hogy elvált, se hogy gyereke van (én is elváltam és van gyermekem -és elvált férfihoz mentem újra hozzá akinek még nem volt de már van egy közös is:) ) ami számított, hogy intelligens, dolgozó, engem nem bezárni akaró a 4 fal közé (volt ilyen kapcsolatom előtte amiből menekültem) férfi legyen... volt feleség engem nem zavar, bár tudom vannak olyanok akik meg akarják fúrni az új kapcsolatot de ezeket meg lehet oldani úgy gondolom ha 2 ember szereti egymást... mi a jelenlegi férjemmel cseten ismerkedtünk meg... aki azt írja az interneten való ismerkedés személytelen, annak csak annyit mondok, ha 2 ember megérti ott egymást, úgyis eljön az idő hogy személyesen is találkozzanak és akkor kiderül, hogy tényleg ezt várták-e... és majd kialakul lesz-e vagy sem a kapcsolatból valami... és mint az én példám is mutatja, akár házasság is lehet :)

engem a dohányzás nem zavar sajnos én is dohányzom... hétvégén borozgatás se, csak ne a haverjaival akarja meginni a kocsmában, hanem velem :D (és itt természetesen nem berugásról beszélek, hanem 1-2 pohár finom borról este:) ) - mi is szoktunk, igaz nem minden hétvégén de néha megbontunk 1 üveg bort ha épp fárasztó volt a napunk..

2014. szept. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!