Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor haza jöttök a munkából,...

Amikor haza jöttök a munkából, nem vagytok idegesek amikor kérdezősködnek, hogy "na milyen volt a munkahelyen? "?

Figyelt kérdés
Csak engem idegesít. Miután ledolgoztam 8 órát, valahogy nincs kedvem róla beszélni annak ellenére, hogy nagyon szeretem a munkámat.
2014. aug. 5. 21:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Engem az szokott idegesíteni, ha a suliról, meg a tanulásról kérdeznek. Vannak más problémáim, amikről szívesebben beszélnék, ezekről meg nincs kedvem, mert stresszel, de megoldom.
2014. aug. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Engem általában nem idegesít. Örülök, hogy érdeklem és érdekli a másikat, hogy hogy telt a napom. Ha meg éppen úgy telt, hogy nincs róla kedvem beszélni, akkor megmondom, hogy "ne haragudj, inkább beszélgessünk valami másról, mert erről nincs most kedvem, mára elegem van a munkahelyből".

De a gesztust akkor is értékelem.

2014. aug. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
93%
Én is rühellem mikor hazajövök a suliból és azt kérdezik nyáron meg melóztam és akkor meg azt kérdezték és akkor azt utáltam :D szerintem ezt sokan utáljak
2014. aug. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
az a gáz ezzel, hogy ha nem tudsz megtanulni örömmel beszélgetni erről, akkor ezzel kihagyod a másikat kicsit az életedből. ezzel pedig kicsit növeled a távolságot. szóval lehet olyan vége lesz, amit nem akarsz. lehet az a módot kellene kitapasztalni, ahogy szívesen beszélgetsz erről is.
2014. aug. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Inkább megnyugtatott mindig, ha hazaérve elmondhattam, mi történt aznap. Annak jele, hogy a másikat érdekli, mi történik velem.

Sok házasság azért megy tönkre, mert nem figyelünk a másikra.

2014. aug. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi mást kérdeznének tőled munka után? Ha nyaralásból jössz, akkor azt kérdezik, hogy milyen volt a nyaralás.
2014. aug. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%

Én 14 órát dolgoztam, és szívesen meséltem hazaérve, hogy mi történt aznap.

Most a "pici fiam a munkám", de arról is szívesen mesélek bárkinek, ha kérdezi.


Te szerintem nem szereted a munkád.

2014. aug. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
A kérdés nem ér váratlanul, csak nem szívesen "viszem haza a munkát".
2014. aug. 5. 22:28
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy megkérdezik mi volt bent, meg hazavinni a munkát tök mást jelent.
2014. aug. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
szeretem, a probléma nem az :) csak a munkám problémás családok gondozásából áll. Nem szeretek panaszkodni, hogy "ettől meg ettől elveszik a gyereket, tőlük most kapcsolták ki az áramot" stb. Elég nyomasztó ezt látni. Sokan nem is gondolják milyen körülmények között élnek emberek.
2014. aug. 5. 22:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!