Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 30-40 éves nők, ti milyen...

30-40 éves nők, ti milyen társra vágytok?

Figyelt kérdés
41 éves válófélben lévő, 2 gyermekes férfi vagyok. Arra lennék kiváncsi, hogy milyen társra vágytok, mind külső, mind belső tulajdonságok alapján. Szeretnék lassan ismerkedni, de nincs nagy gyakorlatom benne. Egyenlőre csak kiváncsiságból kérdezem, hogy egy normális értékrendet valló, dolgozó (+másodálás), optimista, vidám, nagyon jó szívű, normális kinézetű, sajnos dohányzó, nem antialkoholista (hétvégente bor) férfi (186cm/100kg) milyen eséllyel találhat normális társat magának, illetve merre érdemes ismerkedmi (szorakozóhely, internet...)?
2014. szept. 9. 08:41
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Fontos az intelligencia is, de úgy sejtem, ezzel nálad nem lehet gond.

Igen, sajnos magamutogató, felszínes világot élünk.

Legfontosabbnak azt tartanám, hogy (leendő) párom képes legyen kellő érzelmi és anyagi biztonságot nyújtani.És ne legyen uralkodó típus.A többi már részlet kérdés, mellékesebb..Ha nem kell mellette semmitől sem tartanom, akkor tökéletes.

2014. szept. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Az internet szerintem azért személytelen, mert sajnos egy kép, vagy pár sor alapján, amit ír magáról, nem lehet könnyen eldönteni, hogy bejön-e az illető, vagy sem.

Lehet, hogy kép alapján megtetszik, aztán az életben ha találkoztok, akkor kiderül, hogy abszolut nem az eseted.De lehet sajnos fordítva is, hogy azonnal felejtősnek tartod, pedig az életben lehet, hogy nagyon vonzónak találnád, mert lehet, hogy csak a fényképarca rossz, de a kisugárzása, az életben nagyon vonzó.

2014. szept. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
természetesen nem lehet... mi a férjemmel 1 hónapig beszélgettünk minden este, és utána találkoztunk csak... pedig a képe alapján nekem nem jött be mint férfi :) igaz nem is azért jártam fel a csetre hogy férjet szerezzek magamnak, csak unalomból... legyen kihez "szólni" este... az első találkozásunk se azért jött létre hogy na most mi egy pár leszünk, csak elmentünk biliárdozni meg bulizni egyet... barátságnak indult... házasság lett belőle :) persze az is kellett hozzá, hogy ne egy kép alapján és ne pár sorból ítélkezzen az ember.. adjon időt a másiknak hogy megismerhessék egymást...
2014. szept. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Sokan ott rontják el az internetes ismerkedést,hogy két levél után már mindenképpen a személyes találkozót akarják.Én több emberrel leveleztem mindig,van aki a 2. van aki a 20. és van aki már az első levele után kiesett az érdeklődési körömből.Jó szűrő a levelezés,letudod mérni rajta,hogy milyen ember(nem az első 20 levélből,de a többiből már igen)mennyire türelmes,mennyire akar téged megismerni,nem a testedet,mennyire felszínes,vagy mennyire nem.Van-e közös témátok stb.Én a jelenlegi férjemmel 1,5 hónapig csak leveleztem,eleinte napi 1 levél,aztán naponta sok-sok,egyre több,ahogy egyre jobban megismertük egymást.Volt olyan akivel én is 2 levél után találkoztam..katasztrófa :S Nem is csodálom,hogy az emberek nagyokat csalódnak,a sok elkapkodott találkozó miatt.
2014. szept. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Természetesen csak a válás kimondása utánra gondoltam, vagyis még várnék akkor is valamennyit a gyerekek miatt.
2014. szept. 9. 10:16
 16/20 anonim ***** válasza:

En 37 eves no vagyok.

Engem csak dolog zavarna a CIGI es a gyerekek. Szamomra a kulso nem fontos a fontos, hogy apolt legyen a ferfi es megbizhato.

Nekem meg nincs gyerekem es azt szeretnem, hogy az en elso gyermekem legyen a paromnak is elso.

2014. szept. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Esetleg ha még van valakinek hozzáfűzni valója, örömmel halgatnám...
2014. szept. 9. 11:37
 18/20 anonim ***** válasza:

nekem van még egy hozzáfűznivalóm, de könnyen lehet, hogy nem fogsz velem egyetérteni:

ha valaki a felszínes, személytelen világról panaszkodik, az nekem már eleve nem jó pont.

divat erről panaszkodni, és sokat elárul az emberről, ha emiatt panaszkodik.

a világ sokszínű, vannak benne felszínes dolgok, de a legtöbb ember egyáltalán nem felszínes.

véleményem szerint, ha valaki csak a felszínességet látja meg, az maga is felszínes, és oktalanul tartja többnek magát másoknál.

nem tud mélyebbre ásni, nem látja meg azt, ami ott van a szeme előtt, csak sopánkodik, és álmokat kerget.

nem képes mélyebb barátságokra, kapcsolatokra, és a saját felszínessége miatt másokban keresi a hibát.

nekem ez jut eszembe erről, és tudom, hogy ezzel nem fogsz egyetérteni, hiszen nincs olyan ember az egész világon, aki saját magát felszínesnek tartaná.

2014. szept. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Alapjában véve egyetértek veled, csak szerintem félreértettél. Én nem panaszkodtam, sőt, csak egy tényt közöltem, miszerint a többség kifelé mást mutat, mint amilyen valójában és számomra érthetetlen módon többnek akarják magukat mutatni, hamis értékrendnek akarnak megfelelni.

Optimista ember lévén, engem rettentően fárasztanak a panszkodó, sopánkodó emberek, ha lehet, kerülöm is őket, mert merőben mást vallok, még a rosszban is igyekszem a jót megtalálni. Ez a hitem a munkám miatt nap mint nap megerősitésre kerül, rengeteg különféle emberrel, sorsal találkozom (hajléktalan, milliomos, vagy egyszerü bérből-fizetésből élő dolgozó...) és látom azt, hogy mennyire boldogtalan világban élünk, pedig csak rajtunk múlik minden.

2014. szept. 9. 14:14
 20/20 anonim ***** válasza:
Persze, hogy találhatsz. Én az amolyan "zsák a foltját" kapcsolatban hiszek. Tehát ha ismerkedni szeretnél, tudd a saját korlátaidat, és ahogy őszintén leírtad, hogy milyen vagy, annak megfelelő hölgyet próbálj keresni. Tehát egy mondjuk egy szintén elvált, gyermekes, dohányzó, duci nőnél biztos van esélyed. De pl. egy egyedülálló 20-as, vagy 30-as filigrán, gyermektelen, nem dohányzónál biztos nem. Így megkíméled magad a felesleges csalódásoktól is.
2014. szept. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!