Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg olyan furcsa hogy ez...

Tényleg olyan furcsa hogy ez miatt még nem költözöm a páromhoz? Ezen vannak az emberek meg ő is kiakadva.

Figyelt kérdés
Még csak 2 hónapja vagyunk együtt, ő egyedül él, én a szülőkkel. Sokszor vagyok nála, nagyon jó a kapcsolatunk, de sűrűn mondja hogy milyen jó lenne ha mindig ott lennék még többet vagy egyszerűen oda költöznék hozzá. Nekem még a mostani felállás megfelel, hogy hetente kétszer- háromszor nála alszom, kollégák is vagyunk szóval sűrűn találkozunk. Igaz még nem költöztem össze senkivel, de vele is úgy tervezem/terveztem hogy majd akkor, ha már nagyon vágyni fogok arra hogy vele lakjak. Most még olyan jó, hogy hiányzunk egymásnak, félek, hogy ha ilyen rövid idő után már oda megyek, megunjuk egymást és minden szürkévé válik. Én még ezzel az egésszel várnék még 2 hónapot biztosan, de a körülöttem lévők is azzal csesztetnek, mire várok. Mielőtt még azt gondolnátok, hogy nem akarok a szülőkről leválni, meg nem akarok háztartást vezetni, nem erről van szó, megfogom a munkát itthon is és a páromnál is. 27 éves vagyok, ő 32
2014. szept. 11. 08:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%

2 hónap után összeköltözni még nagyon korai, szinte alig ismeritek egymást.

A körülötted lévőknek mondd meg, hogy mivel te nem költözöl még a párodhoz, hát hajrá, vegyék a bőröndjüket és induljanak...

2014. szept. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
-ez a te életed,úgy éled,ahogy szeretnéd....
2014. szept. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki máskor "érik" meg rá. Én 20 éves voltam, amikor összejöttem a férjemmel, ő 22. Én még a szülőknél, ő már külön lakott albérletben, mindketten egyetemisták voltunk. És gyakorlatilag az első pillanattól minden nap együtt voltunk, pár hét után már teljesen összebútoroztunk. Mi nem szerettünk volna többet várni, így volt tökéletes. Viszont ezt érezni kell, ha te nem érzed, akkor nem szabad az erőltetésnek engedned, mert csak szenvedni fogsz!
2014. szept. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
Én egy hét ismertség után költöztem oda Páromhoz :P Akkor fogtam a fejem, hogy ez azért kissé gyors, de azóta se bántuk meg :D 3,5 éve volt.
2014. szept. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Lemaradt: én 28L, ő 40F
2014. szept. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Nekem inkább az lenne a furcsa, ha 2 hónap után már hozzá költöznél, majd akkor költözz, ha késztetést érzel rá, nem tudom miért kell másoknak beleszólni az életedbe, miért nem foglalkoznak a sajátjukkal.
2014. szept. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%

Én 26 évesen repültem ki otthonról, ezért nem kell őt piszkálni. Bár akkor már nagyon vártam, hogy ne a szüleimnél lakjak :-)

Te érzed, szerintem ha 2 hónapot akarsz még várni az nem sok, de ha minden stimmel veletek és jól megvagytok fél év után már furcsa lenne ha nem akarnád. Tudod lakva ismerszik meg a másik, ha sokáig húzod annál később derül ki ha nem jó, de ne így legyen, legyetek nagyon boldogok :-)

2014. szept. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%

Ahogy érzed kérdező!


2 hónap után is működhet,legalább hamarabb kiderül, tudtok-e együtt élni :)))

2014. szept. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
28%
kérdező, szóval, ha már töröltetted, engem mégis érdekelne, hogy egy 27 éves nő miért él még otthon (ugyanannyi idősek vagyunk, csak ezért kérdezem)
2014. szept. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%

Az udvarlas ismerkedes folyamat nem szabad fejest ugrani bele.

Akar egy ket ev is lehet mire a masikat megismered annyira hogy kozos eletet akarsz vele.

Nem ertem mi ez a divat osszecuccozas 2 rovid honap utan.

Nem szabad lekotelezni magad ilyen hamar.

Mi 3 evig laktunk kulon.

Ket ev udvarlas egy ev jegyesseg majd eskuvo es kozossen koltoztunk uj otthonunkba az eskuvo utan.

Semmi gond nem lett belole

A 3 ev alatt megismertuk egymast semmi meglepetes nem volt es igy az eskuvo tenyleg egy uj elet kezdete volt nekunk.

2014. szept. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!