Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg olyan furcsa hogy ez...

Tényleg olyan furcsa hogy ez miatt még nem költözöm a páromhoz? Ezen vannak az emberek meg ő is kiakadva.

Figyelt kérdés
Még csak 2 hónapja vagyunk együtt, ő egyedül él, én a szülőkkel. Sokszor vagyok nála, nagyon jó a kapcsolatunk, de sűrűn mondja hogy milyen jó lenne ha mindig ott lennék még többet vagy egyszerűen oda költöznék hozzá. Nekem még a mostani felállás megfelel, hogy hetente kétszer- háromszor nála alszom, kollégák is vagyunk szóval sűrűn találkozunk. Igaz még nem költöztem össze senkivel, de vele is úgy tervezem/terveztem hogy majd akkor, ha már nagyon vágyni fogok arra hogy vele lakjak. Most még olyan jó, hogy hiányzunk egymásnak, félek, hogy ha ilyen rövid idő után már oda megyek, megunjuk egymást és minden szürkévé válik. Én még ezzel az egésszel várnék még 2 hónapot biztosan, de a körülöttem lévők is azzal csesztetnek, mire várok. Mielőtt még azt gondolnátok, hogy nem akarok a szülőkről leválni, meg nem akarok háztartást vezetni, nem erről van szó, megfogom a munkát itthon is és a páromnál is. 27 éves vagyok, ő 32
2014. szept. 11. 08:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Mi egy év után költöztünk össze.

Ő már ősszel kezdte mondogatni, de féltem az egésztől, így vártunk - illetve ő rám. Még kellett 2-3 hónap, hogy én is rábólintsak (beszéltem, érveket hallgattam, gyűjtöttem a bátorságot, érleltem az egészet, mire én is vágytam rá), aztán még egy, mire le tudtunk szervezni egy hétvégét a dologra.

2014. szept. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

mi nagyon fiatalok, szerelmesek, és meggondolatlanok voltunk :) igaz, az összejövés előtt 1 évig eléggé kerülgettük egymást, viharosan indult a dolog.


nos, pont optimális volt a konstelláció, a lakótársam épp akkor cuccolt el, mikor kimondtuk, hogy most akkor jááárunk :) több se kellett, pár hét után azt vettem észre hogy nálam van az összes ruhája, és minden este együtt alszunk.


furcsa, de annyira jó volt az az időszak, hogy ma sem csinálnám másképp.


ne hallgass senkire, csak saját magadra. ha neked még korai, akkor ne költözz oda, élvezd ki hogy nem vagy még lekötve, ismerjétek meg egymást minél jobban.


amúgy nálunk még 6 év után sem szürke a kapcsolat, igaz hogy nem lángolunk mint a friss Molotov koktél, de iszonyat jókat bolondozunk, rengeteg jó programot szervezünk magunknak :)

2014. szept. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!