Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Furcsa álomra mi lehet magyará...

Furcsa álomra mi lehet magyarázat?

Figyelt kérdés

Álmomban most 40 évesen koromban kollégista egyetemista lettem, most költöztem a kollégiumba ahol keservesen zokogtam, hogy hogy hagyhattam ott imádott munkahelyemet, engem semmi sem vonz ide, nem is érdekel ez a diploma.

Gondoltam a családomra, gyerekeimre akik az én jövedelmem nélkül nélkülözni fognak, gondoltam az idős szüleimre akiknek mostanában szükségük van rám.

Megállás nélkül zokogtam, hogy én innen hazamegyek, talán még visszavesznek a munkahelyemre, éppen a férjemet hívtam telefonon álmomban amikor felébredtem szerencsére és megkönnyebbültem.


2014. aug. 8. 10:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Talán vannak olyan elfojtott vágyaid, régi terveid, amiket tudat alatt bánsz, hogy annak idején nem valósítottál meg. Most pedig már nem tudod, mert családod van.

Ha úgy érzed sose vágytál ilyesmire, akkor talán láttál valami filmet, egy másik embert és így dolgozta fel az elméd az információt.

2014. aug. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!