Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? El akarok innen...

Mit tegyek? El akarok innen menni, hogy lenne jobb? FONTOS!

Figyelt kérdés

Eloszor is bocsi hogy ekezet nelkul irok, de nem magyar a billentyuzetem.

Anyammal soha nem volt jo a kapcsolatom, soha nem mutatta ki hogy szeret. Nem olelt meg, nem hallottam azt a 20 ev alatt a szajabol hogy szeeetlek kislanyom. Van egy 17 eves hugom, o 15 evesen szult egy kisfiut. Mikor anyam megtudta hogy a hugom terhes, nagyon kiborult, sirt, en vigasztaltam. Ahogy megszuletett a baba onnantolt csak o letezett meg a hugom, mondjuk neki mutatta hogy szereti. Anyamnak es a hugomnk az a szokasa egy par eve, hogy kibeszelnek engem, de ugy hogy halljam, mindennek el vagyok hordva, a hugom kitalalja hogy lopok tole, a szobamhoz van kulcsa (??) Es allandoan bejarkal,az ajtom uveget kitorte, meglop, komolyan egy vekony cicanadragom van es egy melegitom, puloverem nincs, munkat keresek mar miota. Anyam a mosatlant ide pakolja az ajtom ele, mindig elpakolok magam utan, de most a konyhaban maradt egy felig ures teas kancso es az ot zavarja. Segitek, nem artok senkinek, megis igy viselkedik velem. Tegnap is hulye lzsta k***a, pofanb***lak, jon meg kutyara der(ezt nem ertem mire mondta) minek szultelek meg, hulye r**gyo. :( Koltozni nem tudok pedig szeretnek, apukamat is kikesziti. Volt hogy hugom hasznalt tamponjait felragasztottak egy papirra, amit tele irtak azzal hogy r*banc, meg tamponokat rajzoltak ra, az ajtom ele tettek es mikor haza jottem azon rohogtek, ha egy kest vagy tanyert a mosogatoba hagyok behozza a szobamba. Megorulok tole!!!


2014. szept. 11. 10:04
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Bocsi a hibakert!
2014. szept. 11. 10:06
 2/13 anonim ***** válasza:
Költözz el mihamarabb, barátnővel együtt, vagy rokonhoz, nagyszülőkhöz.
2014. szept. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Sablonos lesz sajnos a válaszom, de ebből az áldatlan helyeztből így nagykorúan csak akkor tudsz érdemben kitörni, ha azon igyekszel, hogy munkát találj.

A keresményedből (még ha minimálbérhez is van közel) egy szerény, szűkös, de önálló életre már telhet, főleg ha van egy ismerősöd, barátnőd, barátod stb. akivel össze tudtok fogni egy közös bérleményben.


Szóval csak munkával, fizetéssel látom a kiutat ebből a helyzetből.

Ha teheted, minél előbb igyekezz kilépni ebből a családból, mert ha csak a fele igaz is annak, amit írsz, 20 évesen azért ez már elég sokkoló...

2014. szept. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ebbol sajnos minden igaz :( Szuletesnap-nevnap mindig 'el van felejtve' , de ha masnak van es nem koszontom fel az unnepeltet (meet ok sem engem) akkor mindig megjegyzik hogy 'boldog nevnapot vagy valamit szolhatnal bunko'
2014. szept. 11. 10:16
 5/13 anonim ***** válasza:

pikk pakk nem fog menni az elköltözés. ahoz kell egy nettó 150K-s munka. ahoz meg kell egy kis idő mire eléred.


Viszont rengeteg olyan munka van ahol szállást biztosítanak. Csak meg kell nézni milyen az a szállás és már mehetsz is.


Vagy keress egy 30-as gazdag pasit ;-)

2014. szept. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Anyád beteg, meg a húgod is!Szerintem sürgősen próbálj megszabadulni tőlük és vissza se nézz!Mondjuk, ha az én hugom csinált volna ilyet(de sajnos, vagy szerencsére én egyke vagyok), úgy eltángáltam volna, mint a lovat!

Ha más nem családsegítőtől kérj tanácsot, akár valami átmeneti otthonban, vagy egyéb lakhatási lehetőségben esetleg tudnának segíteni.Vagy legyen egy barátod és költözz ahhoz.

2014. szept. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Eltangalnam en is, de egy jo 20-30 kiloval nehezebb nalam es itthon o a szent, sajnos a baratja cigany (nem vagyok rasszista) es neki is mindenfelet kitalalt rolam es 2 napig mikor jott ide orditott az ablakom alatt hogy szet b***om a szad hulye k***a
2014. szept. 11. 10:22
 8/13 anonim ***** válasza:
Sose fogom megerteni, hogy ha valoban ilyen xar a helyzet, akkor egy felnott ember miert nem koltozik el es kezd uj eletet?
2014. szept. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

" Volt hogy hugom hasznalt tamponjait felragasztottak egy papirra, amit tele irtak azzal hogy r*banc, meg tamponokat rajzoltak ra, az ajtom ele tettek es mikor haza jottem azon rohogtek"


Persze. Ez valoban eletszeruen hangzik.

2014. szept. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

HA igaz, amit írtál, akkor én a helyedben nagynénihez-nagymamához-barátnőhöz-nagypapához költöztem volna, és akár takarítói munkát is elvállalnék, csakhogy önállóan élhessek.


De egyébként nehezen tudom elképzelni, hogy használt tamponokat gyűjtögetnek meg papírra ragasztanak. És ha nem csináltál semmit, ennyire utáljanak.


Mit NEM mondtál el a történetben?

2014. szept. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!