Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek együtt válasszak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek együtt válasszak menyasszonyi ruhát a párommal (hiszen neki akarok legjobban tetszeni) vagy jobb ha akkor lássa rajtam először?

Figyelt kérdés
2011. márc. 6. 17:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Meg lehet oldani úgy, ahogy mi tettük.

Bementünk ketten, és párom a kábé 50-60 ruhából 10 re azt mondta, hogy tetszik.

Na, ezt a szemfüles eladó felírta, és mikor már egyedül mentem próbálni, csak ezek közül választottam, mind felpróbáltam...

Az esküvő napján látott meg először ruhában, és meghatódva mondta, hogy ez volt az a ruha, amit a legjobban szeretett volna látni rajtam, még arra is emlékezett, hányadik volt a sorban, mikor néztük...

Próbáljátok Ti is így :)

2011. márc. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Férfival ruhát venni...? :D Én a két legjobb barátnőmmel mentem próbálni, a férjem csak a templomban látott először az esküvői ruhában. Ezt persze közösen beszéltük meg így, azt mondta, neki bármilyen ruhában tetszem, szóval vegyek olyat, ami nekem a legjobban tetszik.
2011. márc. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%

te tudod, te ismered. Most sokan le fogják ide írni hogy ők hogy csinálták de ez nem lesz számodra sokminden, mert lehet hogy a te pasid pont fordítva akarja.

Mi lenne ha őt kérdeznéd?

2011. márc. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%
Van az a babona, hogy a férfi először csak az esküvőn láthatja a menyasszonyi ruhát a kedvesén.
2011. márc. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem jó az ha "lássa". :D
2011. márc. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%
Le fogtok pontozni de én a barátnőimmel választanám ki:) Nekik majdnem minden ruha egyforma/na jó megkülönböztetik a szépet a csúnyától/ és a lényeg úgyis Te leszel na meg ami alatt van:)
2011. márc. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem ne ! Ne add fel már az első napotokon, a saját ízlésedet, véleményedet , mert nagyon hamar rátudnak erre szokni, és onnantól zuhanórepülés lehet.

Ha szeret, minden bizonnyal szereti az ízlésedet is, és ha azt meri mondani, hogy a ruha amit választottál, ejnye nem a legjobb választásod volt, akkor az elég gáz lenne úgy gondolom (remélem nem ettől félsz, mert ha igen, akkor el se menj). Magadat add neki, ne máris őt kérdezd !

Akkor lássa rajtad először, úgyis tetszeni fog neki, és akkor a hangolatban is benne lesz, jobb a hatás szerintem.

2011. márc. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a párommal vettem meg a menyaruhát,de az összképnél úgyis meghatódik (frizura, smink, szép ruha). Szerintem a legjobb kritikus egy férfi, a barátnők ha látják rajtad, hogy neked az tetszik akko úgyis azt fogják mondani, hogy szép meg minden, közbe meg azt gondolják, de rusnya egy ruha!
2011. márc. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Legyen inkább meglepetés-- akkor is az ő szemében meglepetésszerűen- de gyönyörű leszel.
2012. okt. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Ne add fel már az első napotokon, a saját ízlésedet, véleményedet"


Jézus, azért az durva lenne, ha egy pár első napja az esküvő... Ez már vagy 100 éve nem így van. Nem mellesleg nem feladásról van szó, hanem a másik véleményének a figyelembe vételéről!

Aki szerint ez már "vereség" a házastársak közti "háborúban", azt remélem nem fogja az utamba vetni a sors, az ég óvjon az efféle játszmagépektől..!

2013. máj. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!