Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan feleség aki...

Van itt olyan feleség aki csalja a férjét? Ha igen miért? Ha egy nőnek jó a férjével a szex, akkor miért csalja meg?

Figyelt kérdés
2014. szept. 11. 11:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%
A nők jellemzően nem a rossz szex miatt lépnek félre, hanem az érzelmi elhanyagolás miatt.
2014. szept. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
98%
Szex hianya miatt is...
2014. szept. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
94%
#1-nél a pont. 30N
2014. szept. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
58%
Én már sok feleséggel feküdtem le, volt amelyiknek csak a szex hiányzott, volt amelyiket megcsalta a férje és így állt bosszút.
2014. szept. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
13%

Ez a "elhanyagolva éreztem magam és ezért léptem félre" c. nóta egy legenda, a ***********, ******* nők olcsó kifogása.

Egész egyszerűen azért lépnek félre, mert ők is szeretik a **** meg az újdonságot, főleg x év házasság után.

Ennyi.

2014. szept. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
15%

Ott a pont.

Nekem is volt már nem egy feleséggel dolgom, hiányzott azoknak minden, csak nem az érzelmi törődés.

Jóformán csak dugni jártam össze a 99%-kal, arról meg ne is beszéljünk, h nagyrésze ennek is fűvel-fával csinálta.

Akkor milyen törődéssel beszélünk?

2014. szept. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod, hogy jó a férjével a szex?
2014. szept. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
6-os ha fűvel meg a fával,te is ott voltál.Nagy igényed nem volt:)na erre szokták mondani az ilyen nagy pofáju erős NEM nek Úrnak születni kell a paraszt meg terem mint a gomba.Egy valamire való úriember mélyen hallgat:)
2014. szept. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Kései Sirató ***** válasza:
83%
Szerelemből. És mert nem akar felrúgni egy több éves működő házasságot. A szerelem pedig múlandó..
2014. szept. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
90%
Én "csaltam" meg a volt férjemet. Elhanyagolt, megbízhatatlan volt, nem volt mellettem mikor igazán szükségem lett volna rá. Nagyon eltávolodtam tőle, megmondtam neki, hogy nem akarok tőle semmit, külön szobában aludtunk stb. Elmondtam, hogy nem keresek új kapcsolatot, de ha valaki belép a képbe élni fogok a lehetőséggel. Nem vette komolyan, egy évig éltünk egymás mellett mint két lakótárs. Egy év után ismerkedtem meg a mostani párommal, egy évig ment a férjem háta mögött a kapcsolat (igazából tudott róla, mert elég nyíltan csináltam, csak neki egyszerűbb volt nem tudomást venni róla). Én végül ott hagytam a volt férjem, azóta is nagyon jól megvagyunk a mostani párommal. Tudom, hogy korrektebb lett volna rögtön kilépni egy rossz kapcsolatból és elválni mikor megromlott a házasságunk, de én is beleestem abba a hibába, amibe sok nő, hogy a gyereknek jobb családban felnőni. Bennem volt a félelem, hogy hogy viseli majd a gyerek az új "apukát", hogy az új páromnak mennyire leszek érdekes a szürke mindennapokban, hogy visel el egy kamasz gyereket stb.
2014. szept. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!