Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van mostanában olyan...

Miért van mostanában olyan sok hűtlen feleség? Szex és New York hatása?

Figyelt kérdés
2013. máj. 16. 10:14
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Milyen sok?
2013. máj. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
92%

Miért, a Szex és New Yorkban melyik feleség csalja a férjét?

Charlotte, a mintaanya, vagy Miranda a karrierista, de végül meggyőzhető anya, aki a végén a család kedvéért lemond a nagyvárosról?

Biztosan a Szex és NewYork hatása. Tényleg. Elemi ötlet. Nobelt neki:-) :-) :-) :-)

( nem gonoszságból)

2013. máj. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
9%

Akárki akármit mond, igenis több lett a hűtlen nő. Vagy ha más nem, flörtölgetnek össze-vissza.

Szerintem ez a magazinok, reklámok hatása. Mást se hallasz, mint legyél nőiesebb, öltözz kurv.ának, hogy legyen önbizalmad stb.

2013. máj. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Jó a szex és New York a egy példa volt a sok közül.Amúgy igen is több a félre kefélő feleség.Amúgy csak az ismerős körömbe tudok 3 ilyenről.Ki nem néztem volna egyikből sem,pedig a férjük nem egy papucs.
2013. máj. 16. 10:23
 5/24 anonim ***** válasza:
93%
Szóval te rájöttél hogy félrek**nak, a papucs férjük meg semmit nem tud az egészről?
2013. máj. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

ma 10:27



Van amelyik tud van amelyik nem.Az egyik konkrétan a gyerekek miatt nem akarja kib@szni a feleségét,vagy fordítva.Amúgy nem nehéz észre venni ha éppen más pasival látod enyelegni egy parkban.Egy ember meglátja aztán úgy sem fogja be a száját,az emberek szeretnek pletykálni.Egynek elmondja és már futó tűzként terjed.Ennyi.Én a 3 közül egyet láttam,de én befogtam a számat,a másik kettőt meg úgy hallottam valakitől.Aki nem éppen kamuzós,mese kitaláló.

2013. máj. 16. 10:30
 7/24 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem nem a médiában kéne először keresni most a problémát, de nem is a nőkben. Egyszerűen a legtöbb kapcsolat olyan alapokból épül fel, ami nem biztosíték későbbiekre és, ha elnézem, hogy ezeket az alapokat viszik a házasságba (ahol minden nehezebb lesz), akkor belegondolok, hogy mi lesz velük, ha közösen kell megoldaniuk egy problémát és ki kell tartaniuk egymás mellett minden áron.


Én úgy gondolom sajnos már a "járásnál" sokszor nem úgy indulnak neki a kapcsolatban a párok, egyszerűen nem irányítják és kezelik jól a kapcsolatot innentől kezdve nagyobb a kísértés, ha az ember nem érzi jól magát egy házasságban.


Szerintem egy tökéletes kapcsolatban is van kísértés csak nem mindegy, hogy a két fél ezt megtudja beszélni és együtt kezelik a nehézségeket vagy külön-külön próbálják megoldani...

2013. máj. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem eddig is megvoltak a hűtlenségek, és ezután is meglesznek. Talán azért lehet több, mert most divat nem megoldani a problémát, csak szerelemből a másik mellett lenni, nem nézvén milyen ember. Aztán eltűnik a rózsaszín köd és vége a boldogságnak. Ha pedig meg is válogatják kivel jönnek össze, akkor is a nagy ámulatra várnak csak, de nem tesznek érte semmit, hogy meg is maradjon. (férfi-nő egyaránt!) "boldognak" lenni viszont jár... Csak azt nem veszik sokan észre, hogy így nem azok.
2013. máj. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
91%

aha, a Szex és New York hatása. mint ahogyan a Milka csoki elterjedése óta rohangálnak lila tehenek a mezőkön. tegnap láttam is egyet.

-.-

2013. máj. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
95%
és mi van a férfiakkal? az evolúció hatása, hogy nincs egy hűséges sem köztük?
2013. máj. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!