Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hova vigyem el a szerelmemet?...

Hova vigyem el a szerelmemet? Egy romantikus dologra gondolok.

Figyelt kérdés
nem vagyunk már fiatalok. 35/38 év. meg szeretném lepni. vmi romantikus dologgal. egy utazás vagy valami . Ötleteket várok.

2014. szept. 11. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Jajj ne legyél ilyen lehangoló. Mi az, hogy nem vagytok fiatalok? Muszáj annak lennetek, mert ha Ti nem vagytok azok, akkor én se. Én viszont az vagyok, úgyhogy Ti is. :) Na jó...


Romantikus hely?

Mennyi időd van a programra? Pár óra, vagy pár nap?


Ha pár óra, akkor vidd ki egy tópartra piknikezni. Igazi kosárból finomságokat, kristálypoharat, bort elővevős piknikre gondolok. Valahogy a zenét is oldd meg, és a virág is nélkülözhetetlen.


Ha pár napotok van rá, akkor vidd el olyan wellness szállóba, ahol van nászutas lakosztály, és gyertyák, meg rózsa meg minden ami kell.


Ennél több "rózsszínt" nem tudtam beleírni. Sztereotip válasz tudom, mert mindkettő elcsépeltnek tűnik, de szerintem 100 nőből talán egy ha megtapasztalja.

2014. szept. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Óóó! Ez nagyon kedves gesztus!!! Nos, már nincs annyira jó idő a kinti piknikhez, de akár beviheted a termèszetet a lakásba, vagy akár hotelbe. Őszi fa levelek (összeszedve ès feltekerve hasonlatos a rózsához, ha körbe kötöd mondjuk aranyszínű fonallal), gyertyák, erdeifenyő olaj párologtatása, finom egyszerű ètel, egy kis desszert, jó bor, akár forralva... :-) Bár nem írtad mit szeret a kedvesed.. Gondolom minden szívedből jövő apró kedvessègmek is örül, ha így szereted. :-)
2014. szept. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A wellness az elég lutri dolog, csak akkor vidd a párod ilyenre, ha biztosan szereti. Az én környezetemben a legtöbb nő unalmasnak, lerágott csontnak tartja, vagy egyáltalán nem vágyik rá. Nekem pl. sokkal romantikusabb egy őszi erdő, ahol sétálni lehet. Pl. Szalajka-völgy. Ott is van tisztás, ahol lehet piknikezni, és vannak olyan szállók, ahol lehet romantikus szállást foglalni jacuzzival vagy amihez kedvetek van..
2014. szept. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én nő vagyok:D

De a partnerem is szereti a romantikus dolgokat. Pl a szerelmes lakatos kerítéshez vittünk lakatot. Meg karaoke éneket vettem neki fel és lejátszottam neki. Nagyon örúlt neki

2014. szept. 11. 16:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Ohh, hát akkor szerintem tényleg valami olyan dolog a nyerő, ami kapcsolódik valami kedves elfoglaltságához. Mit szeret a párod?:) Megjegyzem, bármilyen programot romantikussá lehet tenni egy ágyban reggelivel és gyertyafényes vacsorával, ami közötte van, annak pedig valami személyesnek kellene lennie!:)
2014. szept. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
sajnos az ágyban reggeli és gyertyafényes vacsi nekünk nem igazán fog összejönni. a közti időben kellene vmilyen ötlet...Kirándulni és futni szeret.
2014. szept. 11. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!