Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem hiszek neki, túl korai...

Nem hiszek neki, túl korai lenne azt mondani hogy költözzön el?

Figyelt kérdés

Nem vagyok naív kislány aki elhisz mindent amit mondanak, de most ismerkedek egy férfival, már több hónapja szemezünk és már 2-3 hete munka után mindig megvár és beszélgetünk stb.

Ennek a férfinak viszont volt már felesége (vagy van is?? na ezt nem tudom) Együtt laknak az biztos, van két gyermekük is. elvileg válnak, de nem tudnak megegyezni. A nő nem tudja kifizetni a pasi felajánlott 5 milliót de a nő azt kevésli.

A férfi elvileg fél, és azért nem is akar velem nyilvánosan mutatkozni hiszen akkor a nő vissza élhet vele a bíróságon hogy csajozik vagy a házat eladja stb.

Tegnap csináltam róla egy fotót a kocsiban, és nagyon kérlelte hogy töröljem, nem tettem természetesen. Aztán este is mikor felhívtam igazán kibukott hogy miért hívom, még ma is közölte hogy hagyjuk inkább egymást, utána azt hogy ne hagyjuk, meg hogy töröljem ki a képet, mert fél hogy baj lesz ebből, de elvileg szerelmes belém, és hiányzok stb stb stb Elég vicces és egyben szánalmasnak is gondolom.Ha nincsenek együtt miért fél?? Ismerkedünk és én észnél vagyok, és szeretnék is észnél maradni. Nem tudja elvenni az eszem, és nem fogok szerető lenni, viszont korai közölni azt hogyha velem akar ismerkedni akkor menjen el albérletbe??



(Tegnap amikor a fotó elkészült, kérte hogy töröljem, de nem, akkor azt mondta bemutat a feleségének, meg is állt a háza előtt, de tovább ment, nem tudom mi értelme volt, bár nem akartam hogy ez legyen, magamnak sem akarok zűrt) Adjatok tanácsot hogy tisztán lássak...


2014. szept. 14. 13:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
92%

"Nem vagyok naív kislány aki elhisz mindent amit mondanak, de most ismerkedek egy férfival, már több hónapja szemezünk és már 2-3 hete munka után mindig megvár és beszélgetünk stb."


Minden ami a "de" előtt elhangzik, lényegtelen...

2014. szept. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!