Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Korai terhesség vagy méh...

Korai terhesség vagy méh bevérzés? Valakivel volt ilyen, hogy nem tudta biztosra mondani az orvos?

Figyelt kérdés

Köszönöm a válaszotokat előre is!

Nem tudok terhességi tesztet végezni,mert stimulációs ciklusban vagyok és a tüszőrepesztő miatt így nem tudok.Viszont az orvos mutatta,hogy olyan egy terhesség és nem kizárt,de menstruáltam rendesen,jele nem volt.



2013. dec. 21. 13:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem a koraterhességben mikor még az ultrahangon nem látszódott petezsák, annyit mondtak, hogy gravid jellegű a méhem, azaz nagyobb volt már, mint egy átlagos méh és elég vastag volt a méhnyálkahártyám is. Mondjuk én kicsit jobb szituban voltam, mert nekem egy vértesztből ugye pontosan igazolni tudták a terhességet, nem kaptam tüszőrepesztőt meg ilyesmit. Nem is véreztem.Aztán pár nap múlva ott volt a pici petezsák. Azt nem mondta, hogy mekkora a nyálkahártyád illetve a méhed? Mert nem teljesen tiszta, mit értett a dokid azon, hogy "olyan" egy terhesség? Drukkolok amúgy nagyon!
2013. dec. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!