Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Alapvetően jó ez a kapcsolat,...

Alapvetően jó ez a kapcsolat, de ez a kis különbség engem nagyon zavar. Mit tegyek hogy ez megváltozzon?

Figyelt kérdés
nagyon szerelmes vagyok a páromba ő is belém viszont én (NEM FÉLTÉKENY VAGYOK!) sokkal több időt szeretnék vele tölteni, mármint sokat utazik, és folyamatosan aggódom miatta, fáj a gyomrom annyira, és tudom elkéne foglalnom magam de képtelen vagyok másra figyelni és a munkájából kifolyólag sokat utazik... most is ez a helyzet kezdek becsavarodni
2010. jan. 19. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy csokor ön-ző dolgot lehetne tenned, ha elégedetlen vagy a dolgok mostani állásával. Úgy mint:


Ön-ismeret.

Ön-bizalom.

Ön-állóság.


Sok ember van, aki nem féltékeny, hanem társfüggő, ez nem egy ritka kórság, viszont nagyon sokféle fokozat van belőle. Ha testi tüneteid vannak (fáj a gyomrod) tőle, akkor ez már beillik pszichoszomatikus betegségnek is. Ne hanyagold el! Foglalkozz a lelki oldalával. Neked kell lélekben megerősödni, ez az a megoldás, ami ebben a helyzetben mindkettőtöknek megfelelne.

2010. jan. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elöször is foglald el magad, ne álandóan azon járjon az eszed, hoyg hol van a párod.

Másodszor a férfiak különösen rosszul türik, ha állandóan a barátnöjükkel/feleségükkel KELL lenniük, szükségük van egy kis szabadságra (szerintem az egészséges lelkületü nöknek is, de a legtöbbjüket nem zavarja, ha nincs, a férfiak többségét viszont igen).

2010. jan. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Társfüggőség - nekem is ez a szó jutott elsőre eszembe.


Vedd komolyan a dolgot, mert most még csak kedves-aranyos dolog, hogy így odavagy a párodért, akivel bizonyára össze fogtok majd házasodni, de aztán belőled válik a legtipikusabb házisárkány, ha ezt most nem kezeled.

A párkapcsolat azt jelenti MI, de az ÉN és TE megőrzése mellett - kicsit paradox módon. Nem attól vagy valaki, hogy van valakid - önálló egész vagy (az kellene legyél). Életidőnk jelentős részét egyedül töltjük, és ha nem tanuljuk meg önmagunkkal is jól érezni magunkat, akkor ez az érzés a gyomrodban soha-soha nem fog megszűnni, és alkalmatlanná tesz majd a gyereknevelésre is (=gyerekeid lesznek, csak neveletlenek).


És most olvasd újra az első hozzászólást, ott a kulcs :D


32/N párkapcsolatban

2010. jan. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ez van, ezzel együtt kell szeretned. ne stresszeld őt is emiatt, az együtt töltött idő legyen értékes és élvezzétek ki. amíg nincs veled, addig is próbáld jól érezni magad, keresni vmi elfoglaltságot, hogy egy boldog, nem aggódó nőhöz mehessen haza.
2010. jan. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!