Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Külföldre költözés, hogy egy...

Külföldre költözés, hogy egy ideig csak az egyikünk megy és 2 hetente tudunk találkozni. Mennyire viseli meg a kapcsolatot? Esetleg tapasztalatok akik így voltak?

Figyelt kérdés
2014. szept. 17. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Két évig éltem úgy, hogy a férjem kint, én itthon. Semmi bajunk nem lett, havonta 1-2 alkalommal találkoztunk. Bíztunk egymásban és a kapcsolatunkban, és mindennap telefonáltunk.
2014. szept. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1 evig eltünk ugy hogy csak 2szer 2hetig voltunk együtt-meg jobban megerösödött a kapcsolatunk.
2014. szept. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sok mindenen múlik: mennyi idősek vagytok, mióta tart a kapcsolat,mennyire bíztok meg egymásban, mindketten ugyanolyan komolyan gondoljátok-e a másikkal...stb.


Én egyszer egy évre mentem ki ösztöndíjjal tanulni. 3 éve voltunk együtt, együtt éltünk már akkor, és komolyan tervezgettünk. 4 hónap után közölte, hogy talált valaki mást, akivel úgy érzi,hogy boldogabb lehetne és szakított velem. Ezek szerint ő nem gondolta annyira komolyan, mint én. Összetörtem. 1 év múlva szakítottak, és jött vissza kuncsorogni, hogy élete legnagyobb hibáját követte el. Nem mondom, hogy nem viselt meg, de erős voltam és nem fogadtam vissza.

2014. szept. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2 évig voltunk egyutt,ebből 1 évig távkapcsolatban...

én ( nő) itt olaszban,ő magyarországon tonkre ment a kapcsolat 2-3 havonta találkoztunk... jobbnak láttuk ha szétmegyünk,nem tett semmit sem azért hogy itt éljen,otthon is cxsak meresztette a popsiját....

2014. szept. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Manapság ott a Facebook, Skype, Whatsapp és társaik,szóval tudjátok tartani a kapcsolatot. :)


Úgy gondolom,ha nagy a szerelem,csak mégnagyobb lesz tőle. Viszont ha nem olyan nagy,a láng kialszik.

A bizalmatlansäg pedig szóba sem jöhet,ha már itt megvan a féltékenység,ennek lőttek.


Jelenleg több hónapja távkapcsolatban élek. Ezt korábban el sem tudtam volna képzelni. Most pedig itt tartok,egy csodás szerelemmel :))


Mit ér 1 kis idő,ha utäna ott az egész élet?

Azt mondom: hajrá!

2014. szept. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!