Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokan tanácsolják a házasságtö...

Sokan tanácsolják a házasságtörőknek, hogy inkább ne vallják be a párjuknak a tettüket. Miért?

Figyelt kérdés
Nálunk évekkel később derült ki, hogy megcsalt a feleségem. A házasság ugyanúgy tönkrement, mintha azonnal elmondta volna. Már rég lehetett volna új, boldog családom és nem kellett volna hazugságokon alapuló kapcsolatban élnem. Akik szerint jó titkolózni, azok szerint ez a legjobb lehetőség?
2014. szept. 18. 07:46
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
65%
Hogy a fenébe derült ki évekkel később?
2014. szept. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
A másik úriembert elhagyták és bánatában megint a feleségemnél próbált vigasztalódni, de most nem jött össze, ezért színt vallott nekem. Igazából hálásnak kellene lennem neki, hogy elmondta az igazat. Nem úgy mint erre az oldalra író szakértők, akik anno remek tanácsokkal látták el a kedves nejemet.
2014. szept. 18. 08:00
 3/28 anonim ***** válasza:
36%
Hát te meg nagyon figyeltél az asszonyra ha fel sem tűnt,ad magára eltűnik stb stb.Vagy szerettétek egymást,ő is egy mást, meg te is egy mást.
2014. szept. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
58%

Ezeket a "hasznos" tanácsokat a tizenéves kis internethuszárok adják, akiknek még két hónapnál hosszabb kapcsolatuk sem volt, nemhogy több éves házasságuk.

Egyébként meg buta az, aki egy anonim fórum bejegyzései alapján dönt a saját életében.

2014. szept. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
54%
Az utolsó kicsit durván fogalmazta meg, de igaza van. Szerintem nem jó a titkolózás, sőt! Viszont ha valaki megcsal, azt észre lehet venni, ha tényleg figyelsz rá. Mondjuk ha tényleg minden jó lett volna a kapcsolatotokban, akkor szerintem nem csalt volna meg. Egyébként nem kérdezted, miért tette?
2014. szept. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
*utolsó előtti :D
2014. szept. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Mindketten azt mondják, hogy egyszeri alkalom volt. Azt nem említette, hogy mi volt az ok, de ha négy évig mellettem bírt maradni az eset után, akkor nem lehetek annyira rossz. De nagyon eltértek a tárgytól, nem az a lényeg, hogy miért tette, hanem az, hogy négy évet elvett az életemből. Hiába volt boldog négy év, az, hogy az egész hazugságra épül, semmissé teszi.
2014. szept. 18. 08:22
 8/28 anonim ***** válasza:

Gondolom, pont ezért nem mondta el, mert egyszeri alkalom volt, megbánta, nem akart elveszíteni.

Valami oka biztos volt a megcsalásnak, nyilván meg kellett volna beszélni.

De ezek szerint annyira nem sikerült megoldani a problémáitokat, ha meg sem próbáltátok folytatni, hanem rögtön válás.

Egyébként nem tanácsolják a házasságtörőknek, hogy ne vallják be. Egyszerűen csak maguktól ilyenek az emberek, ez tűnik az egyszerűbb dolgoknak, nem akarják vállalni a konfliktusokat, problémákat.

2014. szept. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Még nem sikerült sor a válásra. Csak annyi történt, hogy megfogtam a kis kacsóját és kikísértem az ajtón. Ügyvédet keresek, de az idő, mire kiválasztom a megfelelőt.
2014. szept. 18. 08:37
 10/28 anonim ***** válasza:
Persze, hogy eltértünk a tárgytól. De mégis mit vársz tőlünk? A párod tényleg hibázott, hogy nem vallotta be, de azokat az éveket, amiket így 'vesztettél', nem tudjuk neked visszaadni!
2014. szept. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!