Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyu mióta megszülettem utál...

Anyu mióta megszülettem utál engem apu elvált tőle 3 éves voltam mert azt is szekálta de azt elvárja hogy érkezzen a családi pótlék mindig piszkál mindenért engem hogy bosszúljam ezt meg neki?

Figyelt kérdés
2014. szept. 18. 20:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Engem Sem szeretett anyam,mikor gondom Volt nem segitett-most neki vannak gondjai,de nem segitek-pedig megtehetnem.
2014. szept. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

apu anyu miatt ment el pedig

emlékszem hogy apa nagyon szerette

2014. szept. 18. 20:43
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Minket sem szeretett, el is ment. Szerencsére apukánk a legjobb a világon, és tisztességesen felnevelt minket.
2014. szept. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ez a világ egyik lecsúnyább viselkedése, többen megéltük ezt sajnos és az a szomorú, hogy nem is nagyon tudunk mit tenni ellene, csupán csak enyhíteni valahogyan apróságokkal. Az biztos, ha te szeretettel fordulsz felé és őszintén fogalmazol meg gondolatokat, nem csak bújkálsz, akkor valamennyire szégyelni fogja magát.

Nem tudom, hogy Te mennyi idős vagy, s nem szép, amit írni fogok, viszont csak az egyetlen útja annak, hogy megértsd ennek az okát (egy régi pszichológus szerint az a legrosszabb, ha egy ember nem tudja, hogy miért haragszanak rá): tudnod kell, hogy sajnos elég sok nő van, aki gyerekkel akar eleget tenni társadalmi elvárásoknak, s ha már 25 év feletti vagy, akkor ezt leginkább baráti társaságban csajok viselkedésén veszed észre, s itt konkrétan arról van szó, hogy sajnos egy gyerekkel akarják megfogni a pasit, házasságba húzni (nagyon sok mai vőlegénynek fogalma nincs mivel jár egy házasság) és/vagy a lány a saját szülei elvárásainak akar megfelelni, akik pl. már nagyon várják az unokát. Ennek a sajnos gyakori butaságnak a 90%-a válással végződik előbb-utóbb, mert az elején naív pasi rájön, hogy csak kihasználták és továbbra is manipulálni akarja a fiatal feleség. Ezen érdemes elgondolkodnod.

2014. szept. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
megvan a bosszú az iskolából napközi után elmegyek és sem hírem sem hamvam
2014. szept. 18. 20:50
 6/12 anonim ***** válasza:
Mielőtt megszöknél hívd fel apukádat.
2014. szept. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
de nem tartom vele a kapcsolatot és amerikában van így felszívódok
2014. szept. 18. 21:01
 8/12 anonim ***** válasza:
33%

Na most álljál le!


Nehogy már apádat védd!Mégis mennyire szerethetett apád ha elhúzott külföldre,és még annyira sem érdekled,hogy tartsa veled a kapcsolatot?Lehet anyád egy idegbeteg,gondolom a stressz is betesz neki,mert egyedül kell eltartania,de olyan nincs,hogy nem szeret,mert 100%,hogy szeret.Különben már ő is elhúzott volna nélküled valahova,de ő maradt,és felnevelt.


Hány éves vagy? Hova lépnél le,miből fogsz megélni?

2014. szept. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 *Victorique* ***** válasza:

Szerintem millió-egy oka lehet annak, hogy a szülő nem szereti a gyerekét. Elhamarkodott volna ennyi infóval bármire is ráhúzni, hiszen a kérdező a gyerek szemszögéből írja le, az anya nézőpontjából semmit nem tudunk. ÉS valószínüleg te sem, kedves kérdező... Ráadásul, iskolás vagy, valószínüleg tehát tini, ebben a korban még érzékenyebb mindenre. Nem írod például, miben és hogyan piszkál, mint ahogyan azt sem, hogy anyagilag hogyan álltok (lehet hogy tényleg nagy szükség van a családi pótlékra). Vannak-e boldog/vidám közös pillanataitok? Azt sem írod, apukáddal milyen a kapcsolatod, emlékszel, hogy szerette anyukádat, de apukád saját szájával mit mondott? És beszéltél-e erről amit itt kérdeztél, vele (már nem a bosszúról, hanem, hogy szerinted nem szeret anyud)? És még sorolhatnám...


Nem állok egyikőtök pártján sem,de szerintem butaság lenne bosszút állni anyukádon, anélkül, hogy leülnél vele beszélni, és meghallgatnád, ő hogyan érez. Hiszen gondodat viseli, lehetetlen, hogy nem szeret, talán csak rosszul szeret, vagy magát nem szereti, esetleg azt szeretné, hogy amit ő nem tudott megvalósítani fiatalon, neked sikerüljön - ez egyébként nagyon gyakori. Tudom, hogy nehéz, de vegyél egy mély levegőt, hiszen mégiscsak az anyukád, beszélj vele, még nem késő. Nem kell elmenned sehova (kiskorú vagy, mit csinálnál, hova mennél?), és később egészen biztosan megbánnád. De ha mégsem tudnál vele maradni, akkor legalább ne szó nélkül és ismeretlen helyre lépj le, ott van (ott van??) apukád, vagy valami rokonhoz.

2014. szept. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 *Victorique* ***** válasza:
óh utólag látom, amit írtál.... akkor pár kérdésem máris tárgytalan.
2014. szept. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!