Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyu mióta megszülettem utál...

Anyu mióta megszülettem utál engem apu elvált tőle 3 éves voltam mert azt is szekálta de azt elvárja hogy érkezzen a családi pótlék mindig piszkál mindenért engem hogy bosszúljam ezt meg neki?

Figyelt kérdés
2014. szept. 18. 20:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nekem is rossz a kapcsolatom anyámmal, megcsaltam az apámat a retardált nevelőapámmal. Mar 12 éve egyutt vannak. De elviselhetetlenek egyutt. Apámnak van mar masik családja. Mi tartjuk veluk a kapcsolatot, de van 3kisgyereke, nincs ideje rank. Itthon van 3verszerinti tesóm, meg 3 féltesóm, anyám csak engem nem szeret :D de nem is foglalkozok vele. En is sokáig gondoloodtam, hogy mi a legszebb bosszú, de ugy látszik Isten engem szeret jobban es egy adut adott a kezembe :)

Sok szerencsét neked is

18f

2014. szept. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
3 éves voltál mikor elváltak??!! Azóta Amerikában van apukád..de arra emlékszel, hogy nagyon szerette anyukádat, bár azóta se híre se hamva. Te normális vagy?????
2014. szept. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!