Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy képzelitek el a...

Ti hogy képzelitek el a jövőtöket?

Figyelt kérdés

A suli pad után mit terveztek,hogy látjátok magatokat a jövőben?

Mik az álmaitok amit el akartok érni?


2014. szept. 21. 21:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Én most vagyok 20 éves, barátom szintén, évek óta együtt vagyunk már, közös jövőt tervezünk. Jelenleg mindketten tanulunk, minimális jövedelmünk van alkalmi diákmunkákból, ezt félre szoktuk tenni mind a ketten, gyűjtögetünk. Szeretnénk külföldre költözni, de ennek részletei még nincsenek kiforrva (tanulást ott befejezni/ott munkát keresni/itthon dolgozni egy ideig, majd a tőkével kimenni stb.), mostanában már sokat agyalunk a lehetőségeinken. Én 25 éves koromig minimum tanulni fogok a szakból adódóan (ez persze nem zárja ki azt, hogy elkezdjek dolgozni is közben), így 27-28 éves korom környékén szeretnék majd gyermeket vállalni, de természetesen ez nem csak azon múlik, hogy most így eltervezem. :)

Az én álmom az, hogy írónő legyek, de ez sosem fog megvalósulni, így be kell érnem azzal, hogy szorgalmasan tanulok és megfelelő szakértővé, kutatóvá válok.

2014. szept. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

en most 19-én töltöttem a 18-ik életévemet.

barátom van 2 éve,vele tervezzuk a kozos jovot.

Boltot akarunk nyitni ( nem mo-n elünk hanem Olaszországban),már elkezdtuk nézegetni a megfelelo helyet,oktobertol a jogsit kezdem el. Szeretnek meg tanulni szakmat,a kesobbiekben pedig eskuvo,majd a gyerek(ek). Jelenleg a saját üzlet az álmunk,aztán a többi.

2014. szept. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Én befutok egy szép karriert, megspórolok öreg éveimre egy jó nagy összeget és én leszek a feljelentgetős szomszéd macskás nő!

Muhahahahaaaaa!

2014. szept. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Suli után azt terveztem, hogy pszichológus leszek, ez be is jött. Reméltem, hogy férjnél leszek ennyi idősen, ez is bejött. Azt gondoltam, már lesz gyerekem, az még nincs. Ami most tervben van, még 1-2 év karrierépítés, gyüjtögetés, aztán 2 év babázás, utána vissza a munkába, addigis fejlesztem magam, míg itthon vagyok. Egyszer majd szeretnék kertesházba költözni, és szeretnék nagyon sok szép helyre elutazni. Ennyi. Neked?

26N

2014. szept. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Viszonzott szerelem, és erre alapuló kiegyensúlyozott párkapcsolat. Minden más sínen van (munka, egyebek), de ez az, ami a legjobban hiányzik.
2014. szept. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát, még elég távoli, de szeretnék fiatalon férjhez menni (24 és 28 éves korom között.), gyerekeket szülni (min. 3-at), gyerekekkel foglalkozni (tanítónő, óvónő, gyógypedagógus, stb.) vagy színésznőként dolgozni. De, mint mondtam, ez még messze van. A legközelebbi célom a jogsi és a nyelvvizsga. 16/l
2014. szept. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Utolsó énis óvonő szerettem volna mindig is lenni vagy gyerekekről gondoskodni,de ez úgyse lehetséged és a színészi karrier is már eszembe jutott.:-D

De amit el szeretnék biztosan érni elsőre szeretnék egy jó állást,majd megszerezni a,jogosítványt.

Nem szeretnék férjhez menni egy jï ideig ha lehetne nem is mennék férjhez.

Szeretnék majd gyereket is.

Jó lenne majd elutazni pár szép helyre majd egyszer.Remélem összejönne.

2014. szept. 22. 07:17
 8/15 anonim ***** válasza:
Én középiskola után elmentem főiskolára, azt hittem, enyém a világ, és mennyire piacképes diplomám lesz, tehát élek mint Marci Hevesen. Na, jött az első pofon, 3 hónap után felvettek személyi asszisztensnek, nagyon vártam, hogy váltsak, borzalmas volt, ugye a főnöknek 2 élete volt: a családos meg a nem családos, eléggé beleláttam az életébe, utáltam, hogy amikor nem a családi életét élte éppen, akkor hova kinek hány szál rózsa küldése+ajándék.. elmentem egy céghez, irodán dolgoztam, örültem, félig kapcsolódott is a szakmámhoz, utána mertem egy nagyot álmodni és elkezdtem a jogot. Közben a tanulmány megszakadt, szándékosan időzítettük így, jól jött a 'pihenés', jövőre szakvizsgázom, bíró leszek. Nem ez volt az álmom 18 évesen, de nem bánom, csak azt a 3 éves főiskolát, ami elvett az időmből. :)
2014. szept. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A jog, mint olyan, már munka mellett üzemelt. Ez lemaradt. :) *
2014. szept. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én úgy terveztem, hogy bankban fogok dolgozni ügyfélszolgálaton vagy legalább is irodai munkám lesz valamilyen pénzügyi területen. Sosem akartam vezető lenni, csak egy kiszámítható munkahelyet szerettem volna. Meg is lett. 27 vagyok, 24-25 éves koromra szerettem volna férjehez menni, pont 25 évesen megtörtént. Reméltem, hogy 30 éves korom előtt lesz 2 gyerekem, sajnos még nem sikerült, most ezen dolgozunk. 6-7 évig még lakásra gyűjtünk, addigra sikerül annyi önerőt félre rakni, hogy hitelt tudjunk felvenni.

A férjem 35 éves, nagyon jó ember, imádom, már csak egy baba hiányzik a teljes boldogságunkhoz. :(

2014. szept. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!