Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak miért várják el,...

A férfiak miért várják el, hogy munka után még te tarts rendet otthon, főzz, moss, de azért még szexi is legyél?

Figyelt kérdés
Nem értem miért nem lehet találni valami köztes megoldást. Jó, azok szerencsések akiknek besegít a házimunkába a párja. De a többiek, hogy viselik ezt el?
2010. jan. 20. 18:00
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
52%
:DDDDD
2010. jan. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
76%
Pont ezen vitatkoztam egy ismerőssel. Ha az én férjem kemény fizikai munkát csinál, akkor evidens, hogy kiszolgálom, minden tipikus "asszonyi" munkát megcsinálok, de ha a férjem egy irodában dolgozik, és kb. ugyanannyira végez megerőltető munkát, mint én, akkor miért is nem várhatom el, hogy segítsen otthon egy kicsit. Pláne, hogy a gyereknevelés 90%-át a nő végzi.
2010. jan. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
37%
Amikor együtt érnek haza a napi robotból, akkor normális, hogy aapjuk elvágódik a kanapén, míg az aazony belekezd a másodállásba ezerrel, mivel hát mégis kevesebbet kap fizetésnek mint alfahímünk ugyanazér vagy...! Szolgáljon rá! Nem?
2010. jan. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
66%

Birom,mikor a férjem azt mondja:

-Drágám,neked tudod,hogy semmit nem kell csinálni,csak a babával foglalkozni!-

Hát persze semmi mást,csak főzni,mosni,mosogatni,takarítani,gyereket nevelni...

Tényleg semmi más...de ő vásárol be.

2010. jan. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
58%

Nekem nem segít be a pasim, mert olyan lusta, mint a dög, de az tény, hogy ő hoz haza több pénzt, amit én is költök.


Viszont ha én nem lennék, ő tutira meghalna itt a koszban, és éhen is halna. Nem valami önálló :)


Olyan mint egy gyerek. Szeret játszani számítógéppel, föl se áll onnan, sokszor még a konyhába se jön ki ha éhes, inkább vigyem be a szobába a kaját :)


Ez szerintem olyan dolog, hogy annyit kér tőled, illetve annyit vár el, amennyit lát, hogy te max mennyit vagy hajlandó megcsinálni neki. Én megcsinálok sokmindent, mert nem bírom látni hogy ő nem csinál semmit. Rávenni nem nagyon tudom dolgokra. Hát ez van.


Aztán vannak a papucsférjek is, akik meg körülugrálnák a nőt, ott meg a nő fekszik az ágyban és tévézik, és utasítgat :)

2010. jan. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem nem a pasik vàrjàk el,hanem mi szeretjuk ellàtni a csalàdunkat,persze jol eso érzés,ha besegit a munkàban!
2010. jan. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
86%
Aki akar az talál megoldást. Én nem takarítok senki után, nem is főzök rá ha ő semmit nem csinál. Így muszáj felemelnie a dagadt seggét a kanapéról mert senki nem szolgálja ki.
2010. jan. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
39%
Naigen, de ha szereted, és megkér, hogy légyszi főzzél nekem tejbegrízt, vagy akármit, jó, nem bonyolult dolgokra gondolok, akkor azért csak megcsinálod neki. Nem?
2010. jan. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt mindne nő magának csinálja. Az anyák már erre nevbelik a lányukat: kislányom főzz apukádnak, mosd ki az öcséd ruháit, stb. Szóval arra hogy nekik a férfiakat kell kiszolgálni. Szerintem nem feltétlenül a férfiak hibája, nem ők a lusták, vagyis lusták, de megtehetik, mert egyszerűen a nőket így programozták be már otthon, hogy ők robotoljanak.


Mivel náluznk is ez volt otthon elhatároztam hogy az én máshogy fogom csinálni.

Én már a kapcsolatom elején lefixáltam a férjemmel hogy legalább a felét ki kell vennie a házimunkából. Ma ott tartunk, hogy ő főz, mosogat, takarít... ilyen mázlim van vele! :) ez azért van, mert ő pár órával hamarabb ér haza a munkából, és megbeszéltük, hogy olyankor megcsinál amit tud. Szívesen segít, mert látja, hogy így jobb nekünk, többet lehetünk együtt. De persze vannak azért dolgok, amik igazi "női dolgok", pl a mosást, meg a teregetést nem lehet rábízni, a takarítás meg, hát nem lesz tökéletes, de már megszoktam. Viszont nagyon szuperül megtanult főzni!


Szóval szerintem csak a nőtől függ, hogy időben ráveszi-e a párját hogy segítsen neki!

2010. jan. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Én otthon sosem azt láttam,hogy a férfiakat ki kell szolgálni (két öcsém van+egy apám),mindenki be volt fogva a háztartásban.Ennek meg is lett az eredménye,a sógornőimnek arany életük van.És naivan azt hittem,hogy ez így természetes.A párom viszont teljesen ellentétes módszerben nevelkedett.Mindenért könyörögnöm kell.Ja,és ráadásul én keresek többet.
2010. jan. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!