Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni egy olyan...

Mit lehet tenni egy olyan anyával aki ellenzi a kapcsolatomat azért mert a párom elvált és vannak gyerekei?

Figyelt kérdés
Nagyon jól megvagyok a párommal, de anyám megkeseríti a mindennapjaimat. Szó szerint azon van hogy mi szétmenjünk, állandóan a kapcsolatomba vájkál és hogy ez nekem milyen rossz lesz később stb. Meg hogy ha gyerekünk is lesz akkor az én gyerekemnek osztozkodnia kell mindenben a másik kettővel, meg hogy még sokáig kell gyerektartást fizetni.. én ezekkel tisztában vagyok, így mentem bele ebbe a kapcsolatba és én így is boldog vagyok, akkor miért kell ebbe belerondítania? Nap mint nap ezt hallgatom. 27/N
2014. szept. 23. 09:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Hát némi igazsága van a mamának.Én sem repkednék a boldogságtól.De majd tanulsz a magad kárán.
2014. szept. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudsz te semmit arról, hogy mibe mentél bele. Igaza van a mamának, neked lesz ez rossz később. De ahogy az első mondja, majd tanulsz a saját hibádból.
2014. szept. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az együtt érzést.
2014. szept. 23. 10:03
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

Teljesen helytelen egy 27 éves nő életében vájkálni- semmiféle rokoni kapcsolat sem indokolja. Remélem, meg tudjátok oldani, hogy külön lakjatok.

Viszont azt tudnod kell - és az előzőek figyelmeztetése erre vonatkozott-, sok nehézség származik ebből, hogy már van egy családja. Elváltak papíron, de érdekes ilyenkor nem szokták megjegyezni "az csak egy papír". Pedig az.

Valójában teljesen elválni attól, akivel "eggyé váltunk" a boldog ölelésben (akár egyszer az életünkben!), különösen, ahol már egy kötelék is van (gyerek) NEM LEHET.

Kívánom, hogy a nehézségeket legyőzzétek, és boldogan éljetek.

2014. szept. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
26%

Furàn viselkedik anyukàd mert zavarja hogy van a pàrodnak gyerekei ės gyerek.t.fizet,ez kötelesėg az apukànak,ezek szerint anyukàdat nem zavarnà ha nem gondoskodna a 2 gyerekėrol... es ha esetleg te jàrnàl igy akkor anyukàd lenne a fökolompos hogy igen is fizesse gyerek.t. neked!!! Az jò dolog hogy te jol àllsza ehez a dologhoz elfogadtad igy a pàrodat.!!!

Felnöt nö vagy 27 ėvesen. Ha annyira komoly a kapcsolatod a pàrodal akkor költözetek el jó messzire anyukàdtol, ahol nyugodt ėletet ėlhetek,te iràntksd az ėletedet!! Ha eddig nem ėrtette meg hogy szeretitek egymàst es boldog vagy ezutan sem fogja szerintem. Lehet anyukàd tul anyagias es neki a penzen forog a boldogsàga ezert làtja igy a dolgokat... költözetek el jo messzire anyukàdtol!!!

2014. szept. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Veled egyidős nő vagyok. Sosem jönnék össze olyannal, akinek gyerekei vannak, de tény, hogy ennyi idősen már azért nem dúskál az ember a jobbnál-jobb, gyermektelen jelentkezőkben, akik még sosem voltak házasok.


Az én barátom is volt már házas, de szerencsére még a gyerek előtt szétmentek. Igaza van szerintem is anyukádnak, de ha te nagyon jól keresel, és el tudod majd tartani magatokat egyedül, akkor nem félnék. Vagy, ha a pasid átlagon felül nagyon jól keres, így belefér majd a 2 gyerektartás, később a drága egyetemi félévek fele, stb. és még a közös gyerekeknek is tudja fizetni a továbbtanulását, el tudja mondjuk egyszerre 4 gyerekét is indítani az életben, akkor oké. Amúgy félnék.


Te tudod, milyenek a körülményeitek. Ha gazdagok vagytok, szerintem nem jogos, amit anyukád mond, ha viszont nem, akkor viszont az. De nem kell rá hallgatnod, felnőtt nő vagy, aki évek óta a saját lábán áll, nem laksz a szüleiddel nyilván, szóval biztosan csak aggódnak érted. Mindig a kicsi lányuk maradsz, és ez így jó, nyilván senki nem ilyen sorsot szán a csecsemőjének, mikor megszüli.:) De majd elfogadják!


27n

2014. szept. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem együttérzés kérdése. Az idősebbek tudják mi mivel jár, te a rózsaszín köd mögött még nem tudod. Inkább tegyél ki egy kérdést, hogy azok, akik már lehúztak sok-sok évet egy ilyen férjjel, írják meg a tapasztalataikat, hogy milyen módon ,,kavartak" az életükbe az előző házasságból származó gyerekek. Aztán akkor majd látod.
2014. szept. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%

Kislány, 27 évesen még előtted az élet. Nagy hülyeség egy elvált, leszerepelt, kétgyerekes pasira áldozni a legszebb éveidet. Persze, ha nem vágysz nyugodt életre, boldog családra, akkor nem szóltam.

A te dolgod, de jó, ha tudod, hogy az elvesztegetett éveket senki nem fogja visszaadni.

2014. szept. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Olvass vissza néhány kérdést az új feleségektől, hogy mennyire gond az, hogy vannak gyerekei, így a fizetése jelentős része elmegy máshova. Nyilván új a kapcsolat és épp nem látsz a rózsaszín ködtől semmit, de később igenis gond lesz, hogy nem tudtok nyaralni menni, hogy neked kell vigyázni a gyerekeire, mert őt berendelték hétvégén dolgozni, hogy a saját gyereketeknek valóban nem jut annyi pénzben és figyelemben, mint amennyi egy rendes családban jár.


Egyetértek az elsővel, hogy a magad kárán tanulsz.

2014. szept. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szegény kérdező, biztosan nem ezekre a válaszokra vártál.

És szomorú, de az én tapasztalatom is a többséget igazolja.

Egy idő után baromira terhes lesz más gyerekeit pesztrálni akkor is, ha kishíján leköpnek, mert te csak egy hulladék vagy a szemükben. És kikérik maguknak ha rájuk szólsz, persze legyél jófej, az jöhet...

Hiába nagy a szerelem, ilyen helyzetben sokminden mérgezi, és idő előtt ki is nyírja. Sajnos.

2014. szept. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!