Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol tudok meghúzodni hajléktal...

Hol tudok meghúzodni hajléktalanként?

Figyelt kérdés

Jövőhéttől ki kell költöznöm az albérletemből, hajléktalan leszek.

Hol tudok meghúzódni? Vannak lakatlan tanyák, házak, amibe betudok menni egy időre és ott ellehetek?

Köszönöm


2014. szept. 23. 20:49
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
94%
Igen, úgy van, segíteni csak azon lehet, aki engedi, hogy segítsenek rajta. Te nem akarod, sőt egyértelmúen kijelented, a munka téged nem érdekel. Akkor ennyi....
2014. szept. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
77%
Egy ember sem érdemli meg hogy így tönkremenjen, kivéve ha ő választja. Ha feladod nem bírlak sajnálni. Viszont jobb lenne ha összeszednéd magad és tennél valamit ahogy fentebb is leírták! Minden jobb mint az! Ha csak egy kicsi albérletbe jutsz be 3 másik emberrel az is jobb minthogy most jön a tél és kint halálra fagyj. Felnőtt ember vagy! Ne add fel ilyen könnyen!
2014. szept. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 Napfonat ***** válasza:
84%
Egyházakhoz is fordulhatsz segítségért. Ha mást nem, legalább eligazítanak hogy kihez fordulj.
2014. szept. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
37%
Sajnos nem tudunk segiteni, aki hajlektalan sajna nem tud neked neten keresztul valaszolni..
2014. szept. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy kerültél ebbe a helyzetbe, és milyen életed volt eddig, de mi az, hogy nem érdekel a munka?

Ha valakinek az élete múlik rajta, akkor nem mondja ezt.

Plusz ha akármennyire is magad alatt vagy, a munka az eltereli a figyelmed. Tapasztalat.


Én is voltam már az életem során rettentő rossz helyzetben, de nem utasítottam el semmilyen lehetőséget.


Pl. nálunk volna egy kis zug ahol meghúzhatnád magad, de ha már úgy kezded, hogy nem akarsz dolgozni?

Akkor mi lesz a folytatás?

Valahol meghúzod magad ingyen, de mivel nem dolgozol, így a későbbiekben sem lesz pénzed, és így tovább.


Ha nekem nincs pénzem, akkor akármit is kérek bárkitől akkor ha másképp nem is, de akkor munkával viszonzom (ledolgozom).

2014. szept. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

az érzelmi problémákra 2 dolog válik be. a pia, meg a munka.


javaslom a 2. megoldást alkalmazni.

2014. szept. 24. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Az hülyeség, hogy az utcáról nem lehet visszatérni.

Én voltam hajléktalan, igaz csak 3 hónapig, de fel tudtam állni. Saját hibából kerültem oda. Nem terveztem előre, nem gondoltam arra, hogy egyszer megszűnik a munkahelyem.

Amíg utcán voltam, mindig tiszta ruhákba, lefürödve jártam.

Ezt barátok segítségével oldottam meg, amiért hálás vagyok nekik a mai napig, pedig már 5 évvel ezelőtt történt. Néha tudtam valamelyiknél aludni. Aztán a 3. hónap végén találtam munkát.

Ha nem akarsz dolgozni, csak bánkódni, akkor tényleg nem tudsz majd felállni.

Vannak hajléktalanszállók, de oda soha nem mentem be, még egy éjszakára sem. Ha be is jelentkezel egy ilyen helyre, reggel ki kell jönnöd és csak este mehetsz be. Ami nálad van érték, azt mind ellopják, amíg kimerülten alszol.

Fürdési lehetőség is van a városban(ha Pesti vagy) több helyen is, de vigyázni kell, mert szintén lopnak és sok fertőzést el lehet ott kapni. Papucs ajánlott!!!

Szerintem inkább kérj segítséget barátoktól, rokonoktól.Ne szégyenld elmondani, még ők is lehetnek ilyen helyzetben. Kitartás!!!!!

26 L

2014. szept. 24. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Nem értem, mi az, hogy nem érdekel a munka??? Akkor miből fogsz tengődni?
2014. szept. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
ritka de van visszatérés az utcáról, férjem hajléktaaonnak dolgozik, segítik őket, éppen a múlkor sétáltunk amikor megállított az egyik ügyfele,és elmondta,hogy köszöni a segítséget, már felesége van , egy kis házuk,gyerekük született,biztos állása van. szóval lehet,csak akarni kell. Mert persze van olyan ügyfele, aki diplomás de nagyon lecsúszot,ő nem is akar változtatni a helyzeten.
2014. szept. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Szerintem meg fogsz fagyni :(

Szerintem pedig keress egy jó munkahelyet, hidd el a munka az egyben terápia is!

Mi történt veled? Itt elmesélheted úgy sem ismer senki....

Ha van munkád akkor pedig elmehetsz egy pszichológushoz, NE ADD FEL EMBER!!!!!

2014. szept. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!