Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért zavarja az embereket...

Miért zavarja az embereket hogy szabadinőnkben sokat vagyunk együtt a férjemmel és mindent együtt csinálunk? Miért hiszik azt hogy ezért kihasznál?

Figyelt kérdés
Szabadidőnkben sokat vagyunk együtt,mindent együtt csinálunk.Persze vannak külön programok is,de az átlagnál probálunk minnél több időt együtt lenni.Jól érezzük magunkat egymás társaságában,ő a legjobb barátom is egyben,mindent megbeszélünk egymással.Ő társam,szeretőm,barátom és minden egyben!Miért zavarja ez a körülöttem levő embereket?Miért gondolják azt hogy kihasznál?Tudom hogy szeret és egyszerűen csak szüksége van rám,ahogy nekem is ő rá.Miért kell ezen kiakadni?
2014. szept. 24. 08:59
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
89%
Biztosan féltékenyek, mert velük nem nagyon foglalkozik a párjuk.
2014. szept. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
68%
Nem hiszem, hogy bárkinek is baja van ezzel. De mi itt mind örülünk nektek. Happy?
2014. szept. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
88%

Engem is szoktak cseszegetni, hogy na mivan; össze vagyunk nőve?

Igazából nem érdekel, mert vannak külön és közös programjaink is, és 5 év alatt se untuk meg egymást

2014. szept. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
81%
Ki az aki kiakad rajta?
2014. szept. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
86%
Biztos valami más miatt gondolják, hogy kihasznál, mert ezt a kettő dolgot, hogy ti sok időt töltötök együtt, nem tudom összekapcsolni a kihasználással.
2014. szept. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Ha nincs baja,akkor miért teszik szóvá?Eddig már 3 ember szóvá tette ezt.Egy munkatársam és 2 barátnőm.
2014. szept. 24. 09:05
 7/24 anonim ***** válasza:
59%
Nem tudom, de nàlunk meg azt talàljàk furcsànak, hogy nem megyünk külön bulizni.De nekem egyszerüen nincs kedvem nélküle menni, és neki se.Szerintem pont ez lenne a normàlis, nem az, hogy a pàrok alig vàrjàk, hogy egymàs nélkül mehessenek.(28-35 évesek)
2014. szept. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
40%

Én sem értem a logikai lépést onnan, hogy mert időt töltötök együtt, ő kihasznál.


Max. akkor gáz, ha annyira egymás seggében vagytok, hogy ha amíg az egyikőtök elmegy pisilni, a másik a klotyó előtt a sírás szélén állva vár, hogy mikor jön vissza a másik.

2014. szept. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Biztos valami más miatt gondolják, hogy kihasznál, mert ezt a kettő dolgot, hogy ti sok időt töltötök együtt, nem tudom összekapcsolni a kihasználással.



Tudom milyen ha a egy férfi kihasználja a másikat,ő nála nem érzem azt hogy kihasználna.Semmi jel nincs arra hogy ezt kellene éreznem.Semmi jel nincs arra.Sem anyagilag,sem lelkileg,sem testileg.

2014. szept. 24. 09:13
 10/24 anonim ***** válasza:
82%
Mi is mindig együtt töltjük a szabadidőnket,és tényleg nem tudják néha ezt az emberek hová tenni,de nem nagyon érdekel.Pl azt sem értik,hogy amikor sikerül 1-1 estét,vagy napot a gyerekek nélkül tölteni,azt miért nem velük töltjük közösen,miért akarjuk csak kettesben tölteni.
2014. szept. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!