Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A kapcsolatom kezd elszállni...

A kapcsolatom kezd elszállni és nem tudom mit csináljak, a párom nem igazán díjazza már hogy hívom vagy írok neki. ha együtt vagyunk kedves ha külön akkor meg mintha nem is léteznék . Mit tegyek hogy ez változzon?

Figyelt kérdés
unalmas lennék vagy nem tudom
2014. szept. 21. 23:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az enyém ugyanilyen. Amíg így viselkedik, míg együtt vagyunk, nincs okom panaszra. Meg kell szoknom, hogy ő nem az egész nap chatelős, telefonálós típus, mint az előző barátom volt. Annál jobban várom, hogy vele lehessek. Talán direkt csinálja, hogy ne unjak rá, nem tudom. Mindenesetre eleinte fura volt, főleg, mivel az első néhány hétben ő volt, aki folyton írt, hívott. De már egyáltalán nem zavar, rájöttem, hogy az én napom is hipp-hopp eltelik anélkül is, hogy beszélnénk, vagy epekedve várnám, hogy írjon.
2014. szept. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Na igen csak mikor felhívom felkapja a vízet is és nem beszél velem a legszebben :(
2014. szept. 21. 23:58
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy te tudnál ezen bármit is változtatni. A újszerűség, a "rajongás" természetes, hogy egy idő után kicsit alábbhagy, a kérdés, hogy csak moderálódott, vagy pedig kifejezetten érzed, hogy már tojik a fejedre.


Ha utóbbi az gond, ha előbbi, az természetes.

2014. szept. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Felkapja a vizet és mit mond? Dolga van, ne hivogasd?
2014. szept. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
A felkapja a vízet az azt ,hogy nincs kedve bájcsevegni most stb de egyik nap ilyen a másikba meg ő hív fel..szóval nem igazodom ki rajta és tönkre tesz ez a viselkedése..már megigérte ,hogy nem lesz ilyen de nem sokáig sikerül neki :(
2014. szept. 22. 00:04
 6/14 anonim ***** válasza:
Azért szinte tuti, hogy nem ő életed párja. Nekem nem volt ilyen férfi az életemben, aki ne örült volna, ha hívom, vagy ha írok neki, de ha egyszer ezt megéreztem volna, amit te, akkorát csalódtam volna, olyan szarkául esett volna, hogy egyből továbblépek.
2014. szept. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Tovább lépnék én is ..ha nem szeretném :(
2014. szept. 22. 00:20
 8/14 anonim ***** válasza:

Hát akkor ne hívd fel ha amúgy nincs gond. Vannak olyan típusú emberek, akik nyűgnek érzik, ha a semmiről kell beszélgetni.


Ő bizonyára azt a típust képviseli, amelyik ha veled van, akkor veled van és csak rád koncentrál, viszont ha nincs veled, akkor az azt jelenti, hogy akkor jön minden más egyéb amit meg kell csinálni, el kell intéznie, gondolkodni kell rajta, vagy hobbi stb.

2014. szept. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat :(
2014. szept. 22. 00:25
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld ki, hogy nem írsz neki, csak tényleg a legszükségesebbekkor.


Max annyit, hogy hogy van, mi van vele.


Esetleg lehet azt unja, hogy állandóan magadról mesélsz neki és róla nem érdeklődsz.

2014. szept. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!