Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális? Két...

Szerintetek ez normális? Két ember nem azért költözik össze, mert együtt akar élni? Ha meg egyedüllétre vágynak, minek költöznek össze?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm és van a barátja/élettársa(?). Már 5 éve együtt vannak és elhatározták, hogy akkor összeköltöznek. Meg is találták az "álomotthont", meg is vették és nem rég volt egy kis házavató buli náluk. Amúgy eszméletlen gyönyörű ház, csodálatos kertel, szóval rendesen ott van. Körbe néztünk természetesen és észrevettem, hogy van egy közös hálószobájuk, de azon kívül mindkettőjüknek van egy-egy szobája külön. Mikor rákérdeztem, azt mondta barátnőm, hogy szerinte attól, hogy összeköltöztek még nem kell folyton egymás seggében lenni és mindkettőjüknek szüksége van saját térre ami csak az övé. Hát de na... nem arról szól egy kapcsolat hogy nem "enyémtied" van hanem "miénk"? Csak nekem fura ez?
2014. szept. 19. 13:17
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
96%
Attól még együtt vannak/lesznek, hogy van saját életterük is...Jó hogy nem kell összekötözniük magukat szerinted, elvégre mi az, hogy összeköltöznek, és ne adj isten eltávolodnak egymástól több méterre is akár?! :D
2014. szept. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem furcsa, néha kell egy picit külön lenni. Tegnap például a férjem meccset nézett, én pedig inkább a hálószobában olvastam, filmet néztem.
2014. szept. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normálisan gondolkodnak. Olykor szükség van az elvonulásra, önmagunk csendjére, ez teljesen természetes. Meg kell találni az egyensúlyt a közös programok és a "magányos" percek, órák között. Ettől lesz egy kapcsolat kiegyensúlyozott hosszabb távon.
2014. szept. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

egyém tied ÉS miénk.


ez a három a normális.


ha ebből a hármasból valamelyik hiányzik, abból vannak a problémák.

2014. szept. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 csabika1971 ***** válasza:
5%

A külön szoba nekem is az.

De voltak, vannak, és mindig is lesznek pihent agyú emberek.

2014. szept. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
95%
Ötös, ebben mi a pihent agy? Nekik így jó, nem erőltetik másokra.
2014. szept. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
93%
....és milyen igazuk van!
2014. szept. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
70%
Egyet értek a többséggel. Akkor lenne fura, ha külön hálószobájuk lenne, de nem együtt alszanak. Az meg tök jó, hogy mindkettőjüknek van egy külön zuguk, ahol egyedül lehetnek. És ez nem azt jelenti, hogy egyedüllétre vágynának. De gondolj bele, ugyanaz mint a szülő gyerek helyzet, ott is külön szoba van.
2014. szept. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
90%
EGy kapcsolatban is kell némi saját tér. Aztán hogy ez kinek mennyi és milyen formában, azt embere válogatja. Van, aki külön programra jár, van, aki külön szobát igényel, ahol például zavartalanul űzheti a hobbiját. Szóval ha közös a hálószobájuk, akkor szerintem ez így teljesen rendben van.
2014. szept. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
87%
de jó lenne,ha mindkettőnknek lehetne külön szobája:) Külön hobbink van,neki nyugalomra és csöndre van szüksége hozzá(ráadásul itthon dolgozik,szóval a melójához is nyugi kell),nekem az enyémhez pedig helyre,mert sok biszbasz kell hozzá...Sajna kicsi hozzá a házunk,de törekszünk rá,hogy megteremtsük a külön helyet...8 éve élünk együtt,4 éve itthon vagyok a gyerekek miatt,szerinted ennyi év alatt,ha nem lenne külön terünk,nem őrültünk volna meg egymástól? nem sziámi ikrek lettünk,hanem házastársak.
2014. szept. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!