Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, akik mára már egykor...

Nők, akik mára már egykor házas, tehát elvált, akár gyerekes férfiak feleségei/barátnői, ti anno harmadikok voltatok a kapcsolatban, vagy a válás után kerültetek képbe?

Figyelt kérdés
2014. szept. 24. 10:14
 1/9 anonim ***** válasza:
56%

A házassága alatt ismerkedtünk meg, de csak akkor jöttünk össze, amikor már elköltözött a közös otthonukból.

Amíg együtt éltek, akkor randiztunk párszor, csókolóztunk. Nekem így nem volt jó, szakítottam. Úgy 1 hónappal később költözött el, utána kezdtünk el "rendesen" randizni.

2014. szept. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%

Èn elöször harmadik voltam.

A barátom tervezte a válást már akkor amikor megismerkedtünk, persze én azt hittem, ez csak duma, és ezzel akar kábítani. Ezért nem is nagyon akartam komolyan venni, annak ellenére, hogy az elsö perctöl kezdve szerelmes voltam belé. Az a huzavona 1-1,5 év ami a válásukig eltelt, teljesen kikészített lelkileg és testileg is. Nem akartam hinni benne, hogy ez megtörténhet, folyamatosan beszéltem le magam, de nem sikerült. Végül elváltak és ma az egyetlen vagyok neki és nagyon szeretjük egymást.

2014. szept. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Válás után, de harmadikként (akkor épp volt egy nője)
2014. szept. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
Az én férjem elvàlt, aztàn volt neki egy évekig tarto kapcsolata, ahol nem éltek együtt és ott voltam én harmadik.Nem sokàig, mert mikor mi összejöttünk, rà 2 honapra szakitott az akkori baràtnöjével és mi összeköltöztünk.Nagyon boldogok vagyunk együtt.
2014. szept. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
1.5 évvel a válás után kerültem képbe, előtte nem is ismertem.
2014. szept. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
Mi mind a ketten épp a házasságaink haldoklás(amikor már mindent megpróbáltatok,de mégsem megy,csak éppen még erőt gyűjtesz a következő lépéshez) utáni szakaszában ismerkedtünk meg egymással,ez 4 éve volt,és több mint 3 éve élünk együtt.A válópereink még mindig zajlanak,vagyis az enyém,az övét két hete zárták le.
2014. szept. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
39%
Én is harmadik voltam. Együtt dolgoztunk, illetve a főnöke voltam. Amikor meglátott, kiesett a kezéből, ami benne volt. Én tudtam, hogy nős, gyerekük van, nekem volt egy már fizikailag lezárt, de újrakezdhető kapcsolatom. Próbáltam ridegen viselkedni, nem igazán ment. Két hétig bírtuk, akkor már nagyon szerelmes voltam, de mivel azt mondta, hogy a gyerek miatt sosem hagyná ott a feleségét, büszkeségből azt hazudtam, hogy nekem ő csak szexre kell. Egy hónap múlva, december elején megkérte a kezem. Karácsonyra még hazament, (200 km-re élünk a volt feleségétől), de januártól már együtt élünk. Még folyik a válóperük. Miért kérdezed, harmadik vagy?
2014. szept. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi a normális válaszokat, azt hittem jönnek majd a leribizős dumák.

Nem vagyok harmadik. A párommal a válása után jöttünk össze. Nyilván a házassága alatt is tetszettünk egymásnak, de nem csalta a feleségét.

2014. szept. 24. 12:38
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Már 2 éve különmentek (nem voltak házasok), mikor mi megismerkedtünk. Van gyerek is. Anno 3. fél miatt mentek szét, de nem a párom lépett félre, hanem a gyerek anyja.
2014. szept. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!