Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek 4 gyerekkel...

Mit tennétek 4 gyerekkel egyedül a helyemben?

Figyelt kérdés

Lakás vagy ház -anyagi szempontból, rezsi, állandó újítandó dolog stb szempontból

Méretileg inkább kisebbet, de felújítottat vennétek bármelyikből vagy nagyobbat, és majd alakul?

Beletennétek az összes pénzt vagy 1-2 milliót tartalékolnátok?

Van pl egy lakótelepi, újépítésű nappali +2 szobás lakás ami tetszene, jó helyen is van, de akkor én a nappaliba szorulnék , 2-2 fiú egy szobában. Maradna pénzem is, de nemtudom mit tegyek



2014. szept. 16. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:
52%

Nézd, ha nem tudod megfinanszírozni a nagyobbat, a háromszobás lakás teljesen jó a négy gyerekkel, hogy kettő-kettő jut 1 szobába.

Nyilván jó lenne + 1 hálószoba, de ha nem találsz ilyet, akkor vedd meg azt az újépítésűt.

2014. szept. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Ha egy mód van, én tartalékolnék.
2014. szept. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%

Nem kell a legelsőbe beleugrani. Akár egy életre szóló döntést is hozhatsz.Inkább nézz meg többet. A nappaliba nem szabad költözni, ez a legrosszabb.

A ház annyiból jobb, hogy a lakásból oda fogsz vágyni leginkább.

2014. szept. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem a felújítást meg lehet oldani, én eleve ne szeretnék olyan lakásba költözni, amin már nem tudok saját ízlésem szerint változtatni. Kifesteni ki tudsz te is, ha van ezermester ismerősöd, akkor meg nyílászáró csere, meg fürdőszoba felújítás esetleg.


Nagyobb, felújítandót vennék inkább, gyerekek mehetnek egy szobába, mások is egyben vannak.

2014. szept. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom 5 gyerekkel él egyedül. Neki a nappali a szobája.Épp elég ennek a lakásnak a rezsijét kifizetni. Ha nem gond a havi rezsi, csak akkor ragaszkodj a saját hálószobához.Milliom ember él úgy, hogy nincs nappalija, meg hálószobája külön.
2014. szept. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom, hogy nem tudnám a nagyobb ház rezsijét kifizetni, csak nem mindegy mennyi marad. Lehet csak túlaggódom
2014. szept. 16. 20:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Sztem gondolj a jövőre,kis magánélethez azért kellene saját hálószoba,nem jó,ha rajtad mászkálnak át állandóan.
2014. szept. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én inkább lakást vennék, sokkal olcsóbb fenntartani és nem kell később annyit rákölteni mint egy házra. Ha jól keresnék nem tartalékolnék hanem a maximumot szánnám rá egy nagyon jó lakásra, mert ez majd tartja az értékét, a maradékot meg úgyis feléled, vagy ilyesmi. Nappali plusz 3 szoba kellene, mert ha lesz párod igen kellemetlen lesz ha a gyerekek bármikor bejöhetnek.
2014. szept. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!