Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfitársaim! Ti mit tennétek...

Férfitársaim! Ti mit tennétek ha a feleségetekre valaki nyomulna és a feleségetek engedne egy kicsit a flörtnek? Nem csalna meg, de láthatóan élvezné. Mi lenne a rakció?

Figyelt kérdés
2014. szept. 24. 16:20
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Láthatóan flörtölnék egy kolléganőjével. Legjobb ezt a saját bőrön érezni.
2014. szept. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
9%
Minden nő élvezi a flörtöt, még a 80 éves is, nem kell ezt komolyan venni.
2014. szept. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
91%
Ha zavarna akkor megmondanám Neki.Ha nem zavarna akkor örülnék, hogy ilyen csinos :D Őszinteség egy kapcsolat alapja. Lehet nem kap elég figyelmet tőled ?
2014. szept. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
40%
Bocs, hogy nőként válaszolok, de tán segít. Két okból csinálnék ilyet. Ha a férjem tutyimutyi és bármit megcsinálhatok mellette, nincs következmény. Vagy ha direkt akarnám bosszantani, vagy felhívni a figyelmét arra hogy ha ő nem hajlandó észrevenni milyen jó nő vagyok akkor majd más megteszi helyette. Szóval ennek oka van, abban biztos lehetsz. A direkt visszaütésnek nem látom értelmét ahogy itt valaki ajánlotta, nem az óvodában vagyunk. Szerinte ülj le vele beszélgetni egy ALKALMAS időben, és nem számonkérésként, hanem őszinte érdeklődéssel mondd el hogy ezt tapasztaltad, és kérd meg, hogy mondja el ő hogy látja ezt, és mi az ami ezt kiváltotta nála. 40/nő
2014. szept. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"Két okból csinálnék ilyet. Ha a férjem tutyimutyi és bármit megcsinálhatok mellette, nincs következmény. Vagy ha direkt akarnám bosszantani, vagy felhívni a figyelmét arra hogy ha ő nem hajlandó észrevenni milyen jó nő vagyok akkor majd más megteszi helyette."

-->

"A direkt visszaütésnek nem látom értelmét ahogy itt valaki ajánlotta, nem az óvodában vagyunk."


Nők, nők...

2014. szept. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Valamit így nyilván üzenni akar, lehet, hogy már hanyagolod. Tesztelni akar, hogy viselkedsz, főleg ha nem nagyon titokban csinálja...
2014. szept. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
21%
Én úgy jó tisztességesen elverném, picit érezze is meg essen is jól neki :) 25l
2014. szept. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
5-nek. Én vagy a nők, nők. Hát igazat kell adjak neked, mert tényleg ütik egymást a szavaim így visszaolvasva. Átgondolom. :-)
2014. szept. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"5-nek. Én vagy a nők, nők. Hát igazat kell adjak neked, mert tényleg ütik egymást a szavaim így visszaolvasva. Átgondolom. :-)"


Ezzel viszont megleptél, hogy átgondolod és nem kiakadtál a meglátásomon. :-)

2014. szept. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is valami oka van ennek!

Amúgy szerintem nem üti egymást a kettő, mert az egyik bosszantás valamilyen sérelem miatt (pl. ->figyelemfelkeltés céljából) másik bosszúÁLLÁS.

2014. nov. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!