Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfitársaim, titeket mennyire...

Férfitársaim, titeket mennyire zavar, ha a barátnőtök/feleségetek megjegyzéseket tesz más férfiakra is?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel nehéz végignézni úgy egy filmet, hogy ne azt kelljen hallgatni, ez meg az milyen jóképű, sármos. Ha sétálunk az utcán, akkor látom rajta, hogy rendesen vizslatja a felhozatalt?

Nálatok hogy megy ez?

Én a társaságában nem nézelődöm úgymond, film közben próbáltam "visszaadni már", de le se sz arja, ő is megjegyzi, hogy szép nő, igen.


2013. ápr. 11. 19:28
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
31%
Ciki...mi nem szoktunk ilyen dolgokkal foglalkozni, megtartjuk magunknak a véleményünket:))
2013. ápr. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 intrepid ***** válasza:
33%
Vagy megszoksz, vagy megszöksz.
2013. ápr. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
53%

én ezt csak azért csinálom néha, hogy idegesítsem a barátom ha ő MÁR előtte csinált ilyet.. :D

amúgy ha szép nőre mondja, aki szerintem is szép, az oké, arra én is helyeselek, ha olyanra mondja aki szerintem nem néz ki jól, akkor vonom csak kérdőre, hogy most ebben mi a szexi...


amúgy nem szoktam megbámulni pasikat az utcán egyáltalán ha van barátom, filmeknél se jegyzem meg. (jó, mondjuk ha pl. Han Solot, vagy Banet, Havas Jont mutatják akkor kicsit elbambulok... :D de ez meg már inkább a karakter miatt van)

2013. ápr. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

Nyilván én is észreveszem a szép nőket, de én is megtartom magamnak a véleményem, meg nem érzem fontosnak, hogy az orra alá dörgöljem.

Ellenben ő rendszerint megjegyzi, ki milyen jó pasi, sőt látni rajta, hogy tovább is gondolja a dolgokat, szóval értitek. Egyszer még egy táskát is eldobott, mert épp valami jó palit látott a tévében.

2013. ápr. 11. 19:38
 5/32 anonim ***** válasza:
40%
Mi rendszeresen megbeszéljük a barátommal, hogy a főszereplő nő/férfi jól néz e ki. Ha meg megyünk az utcán, én nézem a csajokat, ő meg csak előre, aztán ha van valami extra jó, szólok neki, hogy na, ezt figyeld. Pedig én vagyok a nő, engem nem zavar. Van önbizalmam, ha a páromról van szó, mert napi szinten hangoztatja, hogy én vagyok számára a tökéletes nő. Gondolom ő sem aggódik, mert ez oda-vissza működik:)
2013. ápr. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:

"Egyszer még egy táskát is eldobott, mert épp valami jó palit látott a tévében."


azért ezt már eléggé túlzásnak érzem... olyan mintha csak bunkóságból csinálná

2013. ápr. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
51%

Ne haragudj és nő vagyok és imádjuk egymást a párommal, de az utcán rendszeresen jellemzi a nőket , milyen feneke van vagy jó vagy lapos , milyen cicije van stbstb, ilyenkor elmondom róla én is a véleményem , hogy tényleg formás feneke van a leányzónak stbstb, nem zavar inkább együtt "elemzünk". Csak mivel ugyanaz a helyzet mint a Tiéd csak pepitában ezért írtam le :) Szerintem ne zavarjon, engem se zavar :) nézni nézhet, véleménye lehet, hát ne háborodjunk fel rajta, hanem kapcsolódjunk be , sokszor még vicces dolgok is kijöhetnek belőle :)


23L

2013. ápr. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Pedig "szívből jött" neki, látszott, valami kedvenc noname sorozat szereplő volt. De látszott rajta, hogy majd elolvadt tőle, és egy pillanatra megszűnt körülötte a világ.
2013. ápr. 11. 19:42
 9/32 anonim ***** válasza:
:D szinte minden nap felteszik azt a kérdést, hogy a férjek nézik meg a nőket. Na, ez a másik oldal. Kezeld lazán a dolgokat. Szerintem nem kell ennek nagy jelentőséget tulajdonítani. Miért is zavar a dolog??
2013. ápr. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

Jó, néha-néha oké lenne(mondjuk akkor sem értem, miért kell velem megosztani, hogy ki milyen jó pasi), de hogy egy filmet nem lehet úgy megnézni, hogy már azt várom, mikor nyögi be, hogy hú de jó pasi, az már gáz.

Beszélni nem akarok vele erről, lehetne ennyi esze.

2013. ápr. 11. 19:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!