Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségem mindenért rámszol,...

Feleségem mindenért rámszol, hogy ezt meg azt ne hagyjam ott, de az miért nem zavarja ha saját maga szanaszát hagyja a zsepkendőit pl és sokszor nem pakol el maga után?

Figyelt kérdés
Rám azért rámszol hogy nyitva hagyom pl a mikro ajtaját,vagy nem törlöm le a pultot.Viszont ha ő ugyan ezt nem csinálja meg,vagy pl szanaszét hagyja a zsepkendőt,az már nem zavarja.Ha rászolok,akkor megvan sértődve.Én miért nem szólhatok neki ezért,amikor ő minden másért lecsesz.Engem nem zavar ha ezért vagy azért szól,mert tudom nem feltétlen rosszat akar,de ha neki szólok bármiért,akkor sértődés van.
2014. szept. 25. 08:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
57%
Mert saját magától nem várja el, tőled igen. Ha rádszól, te is szólj rá.
2014. szept. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
ez egyszerű mert alapból tudjuk mi nők, hogy amit mi rögtön nem pakolunk el, azt úgyis nekünk kell később megcsinálni, mert te mint férj úgysem fogod... te meg plusz munkát adsz a feleségednek azzal, ha magad után nem tartasz rendet :) tényleg nehéz kidobni a zsepit? becsukni a mikró ajtaját és letörölni magad utána pultot?:) - bár én ilyenen nem veszekszem a férjemmel, már megszoktam.. én választottam :D
2014. szept. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%

Mert csak a saját szemével képes látni. Neki az nem kupi, amit ő csinál, számára az a természetes. Csak azt látja rendetlenségnek, amit te hagysz úgy.

Próbáld ezt megbeszélni vele.

2014. szept. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
16%
-nem szeret már,de ezt még nem akarja a szemedbe mondani....
2014. szept. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
98%

Mert tudatában van annak, hogy amit szanaszét hagy, pl a zseBkendőt (mert a szótő zseb, nem pedig zsep), akkor azt eltakarítja maga után egy kis idő múlva. Rád pedig szólni kell, hogy tedd el, mert ha nem szól, lehet, hogy napokig ott hánykolódik.

Egyébként meg szerintem erre a nők tudnak logikus választ adni, a férfiak meg csak pilláznak, hogy ja, miért is?! :D

2014. szept. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%

zseBkendő!


szerintem ez a baja!

2014. szept. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

ma 08:45


Nos kedves válaszoló!Elszoktam pakolni magam után is és ő utána is!Azzal a különbséggel hogy én nem mondom neki,hanem szó nélkül elrakom pl a zsepit,és nem mondom neki,mint pl ő nekem.Néha szoktam én is,amikor már engem is nagyon idegesít.Én pont úgy vagyok vele,hogy ha zavar,akkor minek szóljak neki,ha nem tetszik elrakom!

2014. szept. 25. 08:52
 8/17 anonim ***** válasza:
52%
Én se mindig teszek azonnal rendet, szeretek mindent egyszerre csinálni. Viszont ha a párom összevizezi a frissen letakarított felületet vagy összemorzsázza a szönyeget, morgok:) perste nem hisztizve:)
2014. szept. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
87%

Akkor ezt neki mondd el légyszíves, mert attól hogy nekünk elmeséled, ő még nem fogja elpakolni maga után azt a bizonyos zsepit sem.

De! reménykedjünk hátha ő is olvassa ezt!

2014. szept. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
63%
*zsebkendőt, ZSEB-edbe teszed a kendőt, ezért zsebkendő.
2014. szept. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!